تماس با همه Wildcats! بازیگران دبیرستان موسیقی دوباره از طریق Zoom برای خانواده دیزنی Singalong پخش ویژه در تاریخ 16 آوریل در ABC. Vanessa Hudgens ، Ashley Tisdale ، Corbin Bleu ، Monique Coleman ، لوکاس Grabeel و بله ، حتی Zac Efron نیز شرکت خواهند کرد. با توجه به Deadline ، بازیگران یک نمایش خانگی ویژه “همه ما با هم هستیم” را اجرا می کنند که به طرز عجیبی به عنوان یک سرود عالی برای این زمان پر دردسر در میان همه گیر جهانی تبدیل شده است.

کارگردان کنی اورتگا این ارتباط را تشخیص داد و اظهار داشت که تک آهنگ “فرصتی برای تقویت روحیه کسانی است که برای پخش به ما ملحق می شوند.” اورتگا با Deadline به اشتراک گذاشت که مردم فیلم هایی را برای او ارسال کرده اند که “همه ما با هم هستیم” توسط متخصصان پزشکی نقاب دار در راهروهای بیمارستان ها خوانده می شد. وی گفت: “این بسیار جالب است بسیاری از جوانان که با شعر این آهنگ برای نمایش در کنار هم قرار گرفته اند ، گرد هم آیند.”

مطلب پیشنهادی  جزئیات مهم کمی که شما از دست داده اید

قبل از این اعلامیه ، اعضای خاصی از HSM بازیگران پیش از این ابتکار عمل را برای تشویق طرفداران با این ترانه در رسانه های اجتماعی آغاز کرده بودند. Tisdale ، که نقش زنبور عسل Sharpay Evans را بازی می کند ، در TikTok به اشتراک گذاشت و در آنجا میخکوب اصلی را از طریق اینستاگرام خود میخکوب کرد:

دیزنیرا رویداد singlealong نیز نمایش هایی از کریستینا آگویلرا (مولان) ، Auliʻi Cravalho (موانا)، لوک ایوانز (زیبایی و جانور) ، جردن فیشر (موانا) و جاش گاد (منجمد، زیبایی و جانور)

می توانید به متن تنظیم کنید خانواده دیزنی Singalong این پنجشنبه ، 16 آوریل در 8:00 در ABC.

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی در دیزنی +: