بال غربی برگشته

بازیگران اصلی این نمایش برای اولین بار در بیش از 15 سال گذشته به عنوان بخشی از مراسم ویژه جدید دیدار مجدد هفته آینده در HBO Max گرد هم آمده اند. این گروه – به همراه آرون سوركین ، خالق سریال و توماس شلم ، در حال بازسازی كلاسیك هستند بال غربی اپیزود به عنوان یک مزیت برای وقتی که همه ما رأی می دهیم ، یک سازمان غیرانتفاعی و غیرحزبی با ریاست میشل اوباما – که همچنین به همراه سایر مهمانان از جمله رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و همیلتون لین و مانوئل میراندا ستاره و خالق آن.

این پیش پرده ویژه است:

استرلینگ کی براون که در نقش رئیس ستاد لئو مک گاری بازی می کند ، اضافه شده جدید به بازیگران است. (جان اسپنسر ، بازیگر لئو در بال غربی، در سال 2005 درگذشت.) خلاصه داستان ویژه این:

این ویژه به موقع اولین بار پس از 17 سال است که بازیگران اصلی سریال درام تلویزیونی برادران وارنر برنده جایزه Emmy® و Peabody به همراه آرون سورکین ، خالق و توماس شلام ، تهیه کننده و کارگردان اجرایی ، برای یک صحنه خاص تئاتر گرد هم می آیند. ارائه قسمت “Hartsfield’s Landing” از فصل سوم نمایش. ستارگان The West Wing ، داله هیل ، آلیسون جنی ، راب لوو ، جانل مولونی ، ریچارد شیف ، بردلی ویتفورد و مارتین شین نقش های خود را دوباره از این قسمت بازی می کنند.

اگر تریلر شما را خسته می کند تا دوباره مدرسه قدیمی را تماشا کنید بال غربی، توجه داشته باشید: TNT ماراتن های این سریال را هر جمعه منتهی به انتخابات عمومی از فردا ، 9 اکتبر پخش می کند. یک بال غربی که وقتی همه ما رأی می دهیم از آن بهره مند می شویم اولین بار در 15 اکتبر در HBO Max برگزار می شود.

مطلب پیشنهادی  کل دنیا دارن نگاه میکنن

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی سال 2020 تاکنون: