شما باید این را بدانید که وقتی شنیدید که سوزان کالینز در حال نوشتن رمان prequel برای سریال های محبوب و محبوب جوان خود است ، بازی های گرسنگی. و اکنون این است: Lionsgate اعلام کرده است که prequel آینده کالینز ، تصنیف Songbirds و مارها، به یک فیلم prequel.

خلاصه داستان رسمی کتاب و فیلم:

این فیلم بر روی Coriolanus Snow در سن 18 سالگی ، سال ها قبل از اینکه او رئیس جمهور استبدادی پانام شود ، تمرکز خواهد کرد. Young Coriolanus خوش تیپ و جذاب است و اگرچه خانواده برفی در اوقات سخت سقوط کرده اند ، اما وقتی برای مربی شدن برای بازی های دهم گرسنگی انتخاب شد ، فرصتی برای تغییر در ثروت خود می بیند … فقط برای اینکه او را شاد کند به ادای احترام دختر ادای احترام منطقه 12 فقیر منصوب شده است.

تصنیف Songbirds و مارها به کارگردانی فرانسیس لارنس که پیش از این سه کارگردانی را بر عهده داشته است بازی های گرسنگی فیلم ها، آتیش گرفتن و هر دو بخش مسخره کردن از طریق بیانیه مطبوعاتی ، بیانیه کالینز در مورد این اطلاعیه بود:

Lionsgate همواره خانه سینمایی بازی گرسنگی بوده است و من خوشحال هستم به بازگشت به آنها را با این کتاب جدید. آنها از ابتدا با احترام بسیار به مواد منبع برخورد کرده اند و از عناصر موضوعی و روایی داستان احترام می گذارند و تیمی خارق العاده را هم در جلوی دوربین و هم در پشت دوربین مونتاژ می کنند.

این چهار بازی های گرسنگی فیلم ها بیش از 2.9 میلیارد دلار در سراسر جهان بدست آوردند. در حالی که فیلم جدید مطمئناً حضور ستاره اصلی جنیفر لارنس را از دست نخواهد داد ، بازی های گرسنگی نام همراه باید تضمین کند. تصنیف Songbirds و مارها این رمان تا 19 ماه مه منتشر نمی شود و در حال حاضر فروشنده برتر آمازون است.

مطلب پیشنهادی  روباه از «جهش های جدید» متنفر است ، بنابراین آنها تقریبا همه آنها را دوباره صدا می کنند

گالری – بهترین پوسترهای علمی تخیلی در تاریخ: