برای اولین بار در 17 سال ، بازیگران اصلی بال غربی در حال اتحاد مجدد است راب لاو ، دولی هیل ، آلیسون جنی ، جانل مولونی ، ریچارد شیف ، بردلی ویتفورد و مارتین شین همه در آنچه خوانده می شوند ظاهر می شوند. آ غرب بال ویژه هنگامی که همه رأی می دهند به نفع خود هستیمطبق اعلامیه مطبوعاتی “یک سازمان غیر انتفاعی و غیر حزبی است که با ریاست میشل اوباما و به منظور افزایش مشارکت در هر انتخابات در آمریکا تاسیس شده است.” Aaron Sorkin خالق سریال به عنوان تهیه کننده سریال درگیر است. مدت زمان طولانی بال غربی کارگردان توماس کلامم کارگردانی خواهد کرد. محصول نهایی این پاییز امسال در HBO Max نمایش داده می شود.

ویژه فیلمبرداری شده “طی چند روز در تئاتر نمادین Orpheum در مرکز شهر لس آنجلس در اوایل ماه اکتبر” ، تهیه خواهد شد و در واقع نسخه ای از صحنه های قسمت 3 قسمت “فرود هارتسفیلد” و همچنین “پیام ویژه ای از میشل اوباما” خواهد بود. ” اگر اپیزود را فراموش نکنید ، که در فوریه 2002 به نمایش در آمد ، در اینجا توضیحی ارائه شده توسط HBO Max:

بارتلت (مارتین شین) هر دو سام (راب لاو) و توبی (ریچارد شیف) را درگیر مسابقات شطرنج پیچیده ای می کند که آینه بازی شاداب و طاقت فرسا را ​​که بارتلت با چینی ها بازی می کند ، که در جنگ تنگه تایوان انجام می دهند ، بازی می کند. اگر تایوان آزمایش شلیک موشکهای جدید پاتریوت خود را در ایالات متحده انجام دهد ، چینی ها جنگ واقعی را تهدید می کنند. در همین حال ، جاش (بردلی ویتفورد) از 42 رای در انتخابات دورافتاده نیو همپشایر عصبی است ، که بلافاصله شمارش می شوند و همیشه برنده ابتدایی آن ایالت را پیش بینی می کنند. Mischievous C.J (آلیسون جنی) سعی می کند با مخفی کردن نسخه خود از برنامه روزانه مخفی ترین رئیس جمهور ، چارلی (دولی هیل) را ناراحت کند – وانگیز ترفندهای بازیگوشانه ای شد. این قسمت توسط هارون سورکین و به کارگردانی وینسنت مسیانو ساخته شده است.

بال غربی در اواخر دهه 90 و اوایل دهه 2000 به مدت هفت فصل دوید ، با اینكه سوركین بعد از نوشتن تقریباً هر قسمت در چهار سال اول ، از آنجا خارج شد. با توجه به لحن و مضامین آن ، می توان کمی نظیر سورئال را تماشا کرد که فقط 15 سال بعد در کشور تقسیم شده و عصبانی ما قرار دارد. دیدن یک قسمت قدیمی در آن متن مدرن جذاب خواهد بود – و دیدن نحوه ترجمه مطالب به مرحله.

مطلب پیشنهادی  پرزیدنت ترامپ می گوید "او نگاهی به عفو عجیب جو" خواهد داد

گالری – طرفداران تاب تابناک تکان دهنده در واقع پیش بینی شده: