آیا می خواهید بدانید چرا Wonder Woman 1984 و آب نبات هفته گذشته تاریخ انتشار اکتبر خود را به طور ناگهانی ترک کرد؟ فقط نگاهی به نمودار جدول گیشه آخر هفته بیندازید. فیلم برتر کشور یک بار دیگر بود اصول، اما فقط 6.7 میلیون دلار درآمد کسب کرد و مجموع داخلی ده روزه خود را به 29.5 میلیون دلار رساند. در حالی که این فیلم بیش از 200 میلیون دلار در سراسر جهان درآمد کسب كرده است و باید كلیك 300 میلیون دلار باشد در حالی كه همه كارها گفته شد ، این بسیار كمتر از 520 میلیون دلار است كه از نظر تجاری كمتر است دانکرک در سال 2017 به دست آورد – و خیلی کمتر از اندازه یک فیلم اصول باید درآمد کسب کند تا به یک ضربه سودآور تبدیل شود.

و این به اندازه اخبار خوب در دنیای گیشه نزدیک بود. در اینجا پنج صفحه برتر آخر هفته ، با مجوز از Box Office Mojo ، که فقط سه فیلم در تعطیلات آخر هفته گذشته بیش از 1 میلیون دلار در سینماها ساخته شده است:

  1. اصول – 6.7 میلیون دلار
  2. جهش های جدید – 2.0 میلیون دلار
  3. از تعادل خارج شده – 1.5 میلیون دلار
  4. گالری قلب های شکسته – 855،000 دلار
  5. بیل و تد با موسیقی روبرو می شوند – 260،000 دلار
مطلب پیشنهادی  "تنه" برای انتشار تئاتر چینی تأیید شد

به گفته ایندیوایر ، “مجموع ناخالصی تئاتر داخلی در آخر این هفته کمتر از 15 میلیون دلار است. تقریباً ، این نشان می دهد که شاید 5000 دلار برای هر سالن تئاتر – برای تأمین هزینه های عملیاتی کافی نیست. ” به این معنی که هر روز تئاترها در حال حاضر باز هستند ، آنها ضرر می کنند.

حتی بدتر ، با Wonder Woman 1984 و آب نبات رفته است ، فیلم بزرگ بعدی در برنامه اکنون است عنکبوت در 6 نوامبر از دیزنی – که هنوز در طی همه گیری همه چیز را به سینماها عرضه نکرده است ، مولان در عوض در VOD حق بیمه اگر آزاد کنند عنکبوت در VOD یا به تعویق انداختن آن به طور کامل ، که تقریبا هیچ چیز جدیدی در کتاب از طریق شکرگذاری ، هنگامی که وقت مرگ نیست در حال حاضر برنامه ریزی شده است. این باعث می شود سالن سینما بدون فیلم های بزرگ جدید تقریباً دو ماه باقی بماند ، زمانی که آنها در تلاشند سود خود را بدست آورند. این می تواند بسیار ناخوشایند ، بسیار سریع باشد.

گالری – هر فیلم کریستوفر نولان ، رتبه بندی از بدترین به بهترین: