این واقعاً یک شب تاریک است.

ما قبلاً این را می دانستیم بتمن فقط 25 درصد از زمان پایان یافتن تولید به دلیل همه گیر شدن کرونوی ویروس به پایان رسید. هرچه فیلمبرداری طولانی تر متوقف شد ، احتمال وقوع آنچه اکنون اتفاق افتاده است بیشتر است: بتمن به تأخیر افتاده است

در ابتدا قرار بود در 25 ژوئن 2021 در سینماها افتتاح شود ، این فیلم تا اول اکتبر 2021 بازگردد. اندکی بیش از سه ماه ، بزرگترین تاخیری نیست که یک فیلم از زمان شروع همه گیری ایجاد کرده است – ما خواهیم بود. منتظر یک سال کل برای F9: حماسه سریعبه عنوان مثال – اما به هر حال هر تاخیری برای یکی از فیلم های مورد انتظار سال آینده کم رنگ است.

برادران وارنر بهم امیختن تعدادی دیگر از تولیدات امروز نیز Shazam 2 اکنون در تاریخ 4 نوامبر 2022 با تأخیر بیش از هفت ماه از تاریخ انتشار اول آوریل 2022 ، افتتاح خواهد شد. سوپرانوس فیلم prequel ، The Saints بسیاری از Newarkاکنون به جای افتتاحیه 24 سپتامبر 2020 ، برای نسخه 12 مارس 2021 برنامه ریزی شده است. و بیوگرافی الویس پریسلی از Baz Luhrmann که تام هنکس و آستین باتلر را بازی می کند ، که قبلاً برگزار شده بود بتمنتاریخ انتشار جدید اکتبر 2 2021 ، اکنون به 5 نوامبر 2021 برمی گردد.

مطلب پیشنهادی  جزئیات کوچک شما ممکن است از دست رفته

بدترین بخش از این همه ، هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا این تاریخ های انتشار نهایی یا موقت هستند وجود ندارد. موارد Coronavirus در ایالات متحده رخ می دهد ، اما اکثر کارشناسان بهداشت می گویند بدون آزمایش کافی ، بازگشایی اقتصاد دشوار خواهد بود – و مشخص نیست که چگونه محصولات هالیوود در دوره مسافت اجتماعی می توانند از سر بگیرند. بتمن اندرو جک ، مربی گویش ، در حال حاضر حداقل یک عضو خدمه خود را از دست داده است. هیچ فیلمی ارزش زندگی شخصی را ندارد. بنابراین واقعیت این است که شاید هیچ یک از این فیلم ها را در این تاریخ ها نبینیم. در حال حاضر ، آینده بسیار نامشخص است.

گالری – هر فیلم طنز DC ، دارای رتبه بندی از بدترین به بهترین: