ما قبلاً چندین عکس و فیلم رسمی از مجموعه مت ریوز دریافت کرده ایم. بتمن ممکن است فکر کنید این بدان معناست که تولید زمانی بسیار طولانی بوده است که توسط همه گیری کورون ویروس خاموش شده است. اما ریوز به Deadline گفت که این طور نیست. در واقع ، او می گوید ، “ما در واقع یک چهارم فیلم فیلمبرداری کرده ایم.” این باعث می شود فیلم زیادی برای فیلمبرداری باقی نماند ، و هیچ خاتمه ای به قفل ها و قرنطینه هایی که مانع آن نیستند بتمندر کنار همه تولیدات هالیوود روی کره زمین ، از حرکت به جلو.

در همین حال ، ریوز به Deadline گفت که او به دنبال روزنامه هایی است که تاکنون شلیک کرده است. او هیچ تغییری در داستان فیلم ایجاد نمی کند (“من دو سال طول کشید تا روی آن داستان کار کنم و یک نوآر رمز و راز بسیار خاص است که توسط من و شرکای من واقعاً فکر شده است.”) است انجام دوباره تجدید نظر در “لحن کارها” است.

او ادامه داد:

من می گویم که تغییرات واقعاً مربوط به “آه ، با دیدن لحن آن” با این صحنه هایی که ما انجام نداده ایم که به آن بخش از خط داستانی وصل شوند. به نظر می رسد فرصتی برای کشف برخی از لحن غیر منتظره ای که پیدا کردیم وجود دارد. با استفاده از این فیلم ها ، شما هرگز وقت کافی را ندارید ، زیرا آنها از خیلی جهات بسیار پیچیده و عظیم هستند.

ریوز همچنین خاطرنشان كرد كه زمان خرابی نیز فضای اضافی را برای او فراهم می كند تا از “دنباله های بزرگتری كه هنوز به نتیجه نرسیده اند” آماده شود و به این فکر كند كه او “آن ها را خواهد فهمید”.

مطلب پیشنهادی  آهنگ توضیحات صوتی گربه ها فیلم را حتی خنده دار تر می کند

وقتی همه چیز گفته شده و تمام شد و فیلم به پایان رسید ، دوباره مرور این موضوع با ریوز جذاب خواهد بود. این زمانی است که ما می توانیم ببینیم که دقیقاً چه عواملی در این وقفه تغییر کرده است و اینکه آیا این تغییرات برای فیلم مفید بوده است یا خیر. بتمن هم اکنون قرار است 25 ژوئن 2021 در سینماها افتتاح شود.

گالری – هر فیلم طنز DC ، از بدترین به بهترین رتبه: