فقط دیروز ، ما شاهد برادران وارنر بودیم. تصاویر یکی از فیلم های بزرگ تابستانی خود یعنی انیمیشن را حرکت می دهند !از انتشار تئاتری برنامه ریزی شده اش گرفته تا ویدئوی تقاضا در نتیجه همه گیر کرونور ویروس. هشدارها از اولین چیزی که این کار را انجام می دهد دور است – یونیورسال قبلاً با یک استراتژی مشابه در مورد این موفقیت موفق بود تور جهانی ترولز – اما هرچه استودیو ها و فیلم هایی بیشتر تصمیم بگیرند که تئاترها را به کلی از بین ببرند ، بیشتر درمورد میزان صدمه دیدن صنعت تئاتر به واسطه کروناویروس و وابستگی روز افزون مخاطبان به (و شاید حتی ترجیح دادن) به خانه صحبت خواهیم کرد. مشاهده

در واقع ، جان استانکی COO از شرکت مادر AT&T WarnerMedia ، در مورد تماس سه ماهه شرکت در این هفته گفت که Warners اکنون “در حال بررسی دوباره مدل تئاتر” است ، نه تنها در آینده نزدیک ، بلکه در درازمدت. بیشتر از آنچه او گفت ، از طریق مهلت:

انتظار نداشته باشید که یک بهبودی سریع باشد. من فکر می کنم این چیزی خواهد بود که ما باید آن را تماشا کنیم ، شکل گیری اعتماد به نفس مصرف کننده ، نه فقط در مورد رفتن به فیلم بلکه فقط به طور کلی بازگرداندن در ملاء عام.

این فقط همین است فقط به این دلیل که فرماندار جورجیا می گوید سینماهای سینما می توانند هفته آینده بازگشایی شوند ، به این معنی نیست که آنها خواهند شد – یا این که مخاطبان وقتی کار می کنند بر می گردند. نظرسنجی غیرعلمی از 2800 دنبال کننده توییتر من در این هفته نشان داد که بیش از 90 درصد بود نه آماده بازگشت به یک تئاتر. و اگر استودیوهایی مانند برادران وارنر به همان اندازه مردود باشند که کالای جدیدی را در آن سالنها قرار دهند ، بینندگان حتی دلیل کمتری برای بازگشت خود خواهند داشت.

مطلب پیشنهادی  ویژه تعاملی "کیمی اشمیت" در حال آمدن به نتفلیکس است

با تمام این گفته ها ، دو مورد از آخرین فیلم های بزرگ تابستانی 2020 که هنوز هم در برنامه هستند ، متعلق به Warner Bros است: Wonder Woman 1984، که فقط به 14 اوت برگشت داده شد ، و کریستوفر نولان تنتکریستوفر نولان یکی از جدی ترین حامیان هالیوود تجربه تئاتری است. تصور کردن سخت است هر سناریویی که به او اجازه می دهد یکی از فیلم هایش از سالن های سینما پرش کند. در حال حاضر تا جولای تغییرات زیادی می تواند تغییر کند. با وجود این اظهار نظرها و تاج های ویروس هنوز فرصت کمی وجود دارد که برادران وارنر بتواند تابستان بزرگی را برگزار کند.

گالری – چیزی که بیش از همه از سینماها بدست می آوریم: