طرفداران DC که گرسنه Ayer Cut of هستند جوخه خودکشی باید مدت طولانی منتظر بمانند در میان شایعاتی مبنی بر اینکه قرار است برش فیلم او در آینده نزدیک به HBO Max برسد ، دیوید آیر با ارسال توییتر به ثبت این رکورد پرداخت. مانند لیگ عدالت زک اسنایدر برای انتشار HBO Max آماده می شود ، بسیاری از طرفداران حدس می زنند که نسخه Ayer از جوخه خودکشی در کارتها باشد. اما آیر به دنیا اطلاع داده است که این اتفاق نمی افتد … هنوز.

آیر به پرسش طرفداران پیرامون شایعه با دو کلمه پاسخ داد: “درست نیست”. تبادل زیر را بررسی کنید:

این یک پاسخ کاملاً قطعی به نظر می رسد. با این حال ، فقط به این دلیل که قطعه Ayer در حال حاضر کار نمی کند ، به این معنی نیست که هرگز اتفاق نخواهد افتاد. در ماه ژوئیه ، آیر طرفداران را تشویق کرد که برای بریدن فیلم خود ، که به گفته وی ، در اصل “درامی روح انگیز” بود پیش از فیلم “ادوارد دست قیچی رفتار.” آیر نیز نسخه خود را از آن به اشتراک گذاشت جوخه خودکشی برای او “آسان برای تکمیل” و “کاملاً Cathartic” خواهد بود.

مطلب پیشنهادی  10 بمب مشهور بوکس آفیس که در واقع خوب هستند

برش اسنایدر لیگ عدالت در نهایت بال گرفت ، بنابراین ما می دانیم که برش Ayer حداقل یک احتمال است. اگر لیگ عدالت زک اسنایدر مورد توجه بینندگان قرار می گیرد ، ممکن است نشانه ای باشد که HBO Max برای حرکت به جلو با Ayer Cut نیاز دارد جوخه خودکشی.

گالری – هر فیلم کمیک DC از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: