به دنبال هدایت رقبایی مانند سینمارک ، آلامو و دیگران ، تئاترهای AMC امروز اعلام کردند که برنامه “اجاره تئاتر خصوصی” را شروع می کنند. علاقه مندان به سینما می توانند در هر 600 محل AMC در سراسر کشور تئاتر اجاره کنند. برای اکثر ها 99 دلار یا برای عناوین اخیر مانند 149 دلار است اصول

طبق وب سایت رسمی AMC ، در اینجا قوانین حاکم بر رفتار برای تئاترهای خصوصی آنها مطابق با دستورالعمل های فاصله اجتماعی طراحی شده برای محدود کردن ویروس کرونا وجود دارد:

به عنوان بخشی از ابتکار AMC ایمن و تمیز ما ، نمایش های خصوصی فیلم می توانند 1-20 مهمان را در خود جای دهند (میزبان نیز شامل آنها باشد) ، بنابراین سالن اجتماعات می تواند با ظرفیت 40٪ (یا کمتر براساس دستورالعمل های شهرداری) باقی بماند ، و فضای زیادی را برای فاصله های اجتماعی باقی می گذارد. . از آنجا که ما به سلامتی شما اهمیت می دهیم ، ماسک در سراسر تئاتر مورد نیاز است ، مگر اینکه به طور فعال از غذا یا نوشیدنی لذت ببرید.

غذا یا نوشیدنی در خارج مجاز نیست ، اما با فرض باز بودن جایگاه امتیاز ، می توانید غذا را در جایگاه امتیاز خریداری کنید. (وب سایت AMC در حال حاضر هفت مکان را بسته است که جایگاه های امتیاز بیشتر در کالیفرنیا بسته شده است.) در یک بیانیه مطبوعاتی ، AMC گفت که این راه اندازی به دنبال یک آزمایش بتا انجام شد که “110،000 پرسش در سراسر کشور” را در یک ماه به دست آورد ، بیش از چهار برابر کل درخواست هایی که شرکت در کل سال 2019 برای اجاره تئاتر دریافت کرده است.

مطلب پیشنهادی  "30 راک "برای NBC Special مجدداً متحد می شود

شما نمی توانید هر عنوانی را که می خواهید تماشا کنید. گزینه ها محدود به گزینه هایی است که AMC ارائه می دهد. در حال حاضر ، فیلم هایی که می توانید انتخاب کنید شامل می شود تیرانداز از خفا آمریکایی، داستان اسباب بازی، و انگشت طلا، یا فیلم های جدید مانند آینده دمدمی مزاجی AMC اخیراً نشان داد که درآمدشان برای سه ماهه سوم سال 2020 به لطف بیماری همه گیر نسبت به سال قبل تقریبا 90 درصد کاهش یافته است.

قیمت گذاری AMC مطابق با آنچه Cinemark با برنامه تئاتر خصوصی خود ارائه می دهد ، که چند ماه پیش آن را امتحان کردم. تجربه در آنجا به طور کلی بسیار خوب بود – اگرچه وقتی وارد تئاتر “خصوصی” خود شدم ، یک زن و شوهر را پیدا کردم که با عصبانیت در پشت سالن تماشا می کردند. (حتی وقتی من وارد شدم آنها متوقف نشدند ؛ من مجبور شدم یک مدیر بگیرم تا آنها را از بین ببرد.) “خصوصی” هنوز هم اصطلاحاً نسبی در یک فضای عمومی مانند یک سالن سینما است.

گالری – چرا ما در حال حاضر سالن های سینما را از دست می دهیم: