اگر نتوانیم به سینمای سینما برویم ، حداقل می توانیم در دوره طلایی جریان قرار بگیریم ، با خدمات بیشتر و بیشتری گزینه های بیشتر و بیشتری را ارائه می دهیم. امروز ، کمتر از دو ماه از دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم ، بونگ جون هو انگل برای پخش در Hulu در دسترس است.

انگل در واقع در جوایز اسکار امسال چهار جایزه کسب کرد. همچنین بهترین فیلم را برای بونگ جون هو ، بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین فیلم بین المللی به خانه برد. همچنین این نخستین فیلمی بود که به زبان انگلیسی نتوانست جایزه اسکار بهترین فیلم را کسب کند و اولین فیلم کره جنوبی بود که در جشنواره کن کن در سال 2019 برنده جایزه نخبگان شد.

بخشی از پیروزی اسکار خود ، این فیلم 53 میلیون دلار چشمگیر در سینماهای ایالات متحده و بیش از 250 دلار در سراسر جهان قبل از ضربه همه گیر کورون ویروس به دست آورد. منتقد خود ما ، مت سینگر نام برد انگل به عنوان سومین فیلم برتر سال 2019 ، که می نویسد: “همه جزئیات در انگل بسیار با دقت ساخته شده است. هر خط ، هر زاویه ، هر پیچش ، هر قطعه تولید و طراحی مجموعه. ” اگر این شما را نفروشد ، هیچ چیز نخواهد شد.

مطلب پیشنهادی  دنباله ‘Lion King’ از باری جنکینز می آید

اکنون این فیلم به لطف همکاری سایت با Hulu در حال پخش است انگلتوزیع کننده ، نئون. اگر هنوز فیلم را ندیده اید ، اکنون تریلر را تماشا کنید:

لینک مستقیم به انگل در هولو اینجا درست است. و حتی می توانید جشنواره فیلم بونگ جون هو خود را نیز ایجاد کنید میزبان، مادرو سگ های پارس هرگز نیش نمی زنند امروز همگی به هولو اضافه شدند. مشاهده مبارک

گالری – بهترین فیلم های سال 2019: