والمارت تقریباً همه چیز را دارد ، بنابراین در این مواقع همه گیر ، زنجیره خرده فروشی برای تأمین نیاز دیگری – تبدیل شدن به میزبان فیلمهای درایو – در حال حرکت است. با توجه به Deadline ، والمارت با Tribeca Enterprises برای شروع یک سریال فیلم درایو که در 160 مکان والمارت در سراسر کشور برگزار می شود ، همکاری کرده است.

این فیلم ها توسط تیم Tribeca Drive-In برنامه ریزی می شوند و انتظار می رود این سریال در ماه آگوست آغاز شود و تا اکتبر اجرا شود. علاوه بر این ، 320 نمایش خانوادگی خانوادگی پیش بینی می شود که شامل نمایش های ویژه فیلمسازان و افراد مشهور باشد. مجموعه فیلم های این سریال به تاریخ شروع نزدیکتر اعلام می شود.

برای کمک به افزودن به تجربه فیلمبرداری Walmart ، زنجیره ای نیز در منطقه ای قرار خواهد گرفت که مشتریان بتوانند قبل از شروع فیلم ، وسایل پیک نیک را انتخاب کنند و امتیازات در اختیار وسایل نقلیه با مسافت اجتماعی شما قرار بگیرد.

این مشارکت همچنین یک اسپانسر والمارت را برای مجموعه فیلمهای Tribeca Drive-In خود که از فردا (2 ژوئیه) آغاز می شود ، همپوشانی می کند. جین روزنتال ، مدیرعامل و بنیانگذار شرکت های Tribeca و جشنواره فیلم Tribeca گفت: “Drive-Ins از Tribeca یک برنامه امضایی است زیرا ما 19 سال پیش جشنواره فیلم Tribeca را آغاز کردیم.” “اما اکنون ، Tribeca Drive-In بسیار بیشتر از یک روش جالب و یکپارچهسازی با سیستمعامل برای دیدن فیلم ها است – این یکی از امن ترین راه برای اجتماعات است. ما از همکاری با والمارت ابراز خرسندی می کنیم تا افراد بیشتری را در کنار تجربیات سینمایی مشترکی که به تریبکا مشهور است ، گرد هم آورد.

مطلب پیشنهادی  J.K. سیمونز برای حضور در فیلم های آینده ‘مرد عنکبوتی’ امضا شده است

والمارت همچنین یکی دیگر از برنامه های دوستانه دوری اجتماعی را با نام “کمپ توسط والمارت” دارد که افراد مشهور دوره ها و فعالیت های آنلاین را هدایت می کنند. درو بریمور ، نیل پاتریک هریس ، لبرن جیمز ، آیدینا منزل و تاد اولدتام از جمله مداحانی هستند که شرکت می کنند و شما قادر خواهید بود از 8 ژوئیه به برنامه های “کمپ توسط والمارت” از طریق برنامه والمارت دسترسی پیدا کنید.

بهترین پوسترهای فیلم کمدی