Batfleck برمی گردد.

اگرچه بن افلک هرگز در یک فیلم انفرادی بتمن حضور پیدا نکرد و مانند زندگی او به نظر می رسید که شوالیه تاریک با پایان سال 2017 به پایان رسید لیگ عدالت، Batfleck با شنل و گاو و گاو او انجام نمی شود. Vanity Fair گزارش می دهد که افلک از نقش خود در نقش بتمن در نسخه فیلم دوباره استفاده خواهد کرد فلش روبروی عزرا میلر.

در مصاحبه ، فلش Andy Muschietti کارگردان فاش کرد که افلک بازی در فیلم Batman of the DCEU را بازی خواهد کرد که الهام گرفته از سری کتاب های طنز است Flashpoint در آن خط داستانی ، یک شرور تغییر زمان جدول DC Comics را تغییر می دهد و فقط Flash متوجه تغییرات می شود و می تواند آنها را برطرف کند. به گفته Muschietti ، بتمن افلک “بخشی از آن حالت غیرقابل تغییر است قبل از اینکه ماجراجویی باری را پرش کنیم.”

فقط به دلیل اینکه بتمن افلک بخشی از داستان قبل از تغییر جدول زمانی است ، به این معنی نیست که مهم نیست. Per Muschietti:

او بخش مهمی از تأثیر عاطفی فیلم است. تعامل و ارتباط بین باری و ویل وین باعث می شود سطح احساسی به وجود بیاید که قبلاً ندیده ایم … این فیلم باری است ، این داستان باری است ، اما شخصیت های آنها بیشتر از آنچه فکر می کنیم مرتبط هستند. هردو مادران خود را به قتل رسانده اند و این یکی از کشتی های عاطفی فیلم است. اینجاست که Affleck Batman شروع می شود.

افلک یکی از چندین بتمن در است فلش؛ مایکل کیتون ، دو فیلم بتمن از تیم بارتن از اواخر دهه 80 و 90 ، در فیلم بتمن دیگری نقش “اساسی” ایفا می کند. (به احتمال زیاد توماس وین بتمن از تاریک تر ، جدول زمانی تغییر یافته اگر فلش به هر طریقی به اصل وفادار است Flashpoint کمیک.)

مطلب پیشنهادی  Dead The Walking Dead ’برای پایان یافتن پس از فصل 11

همه اینها مطمئناً خبر هیجان انگیز برای طرفداران بتمن است – که مت ریوز نیز دارند. بتمن به امید سال آینده نیز هستم در حالی که مارول یک جهان سینمایی ثابت را در تمام خواص آنها ایجاد کرده است ، واقعاً به نظر می رسد که برادران وارنر به ایجاد سینمایی متکی است. چندآیه ، که در آن نسخه های مختلف از یک شخصیت می تواند همه در یک بار وجود داشته باشد. این راهی است که همیشه DC در کمیک ها قرار داشته است ، بنابراین دیدن این اتفاق در فیلم ها و تلویزیون نیز جالب است.

گالری – گرانترین فلاپ های تاریخ: