اخیراً انواع مختلفی از عناوین در مورد دانشمندان ناسا کشف شده است “جهان موازی” که در آن زمان “به عقب می رود”. آن مقالات کمی گمراه کننده بودند ، اما آنها را به فکر ما درمورد جهان های موازی در دنیای فیلم ها انداخت. لزوماً فیلم هایی مانند درهای کشویی، جایی که مفهوم واقعیت های موازی در متن تعبیه شده است ، اما تاریخچه تصاویر متحرک که در نسخه های بسیار متفاوتی از آنچه در ابتدا توسط سازندگان آنها در نظر گرفته شده بود توزیع شده است.

اگر آنجا هستند جهان های موازی در آنجا ، فقط فکر کنید: می تواند ابعادی باشد که در آن باشد تعطیلات ملی لامپون به پایان می رسد که Chevy Chase با شلیک والت دیزنی یا همان یتیمی که از آن یتیم است ، شلیک کرد یتیم با همه چیز دور شد. ممکن است سه یا چهار واقعیت برای تمام پایان های مختلف وجود داشته باشد 1408 امکانات بی پایان را تصور کنید!

این نوع کارهایی است که ما در اینجا انجام می دهیم ، با این لیست از بهترین پایان های جایگزین در تاریخ فیلم. برای کسب صلاحیت ، یک پایان باید شلیک شود و سپس بریده شود. ایده هایی که در مرحله فیلمنامه در نظر گرفته شده بودند و قبل از اینکه دوربین ها روبرو شوند ، واجد شرایط نبودند. شما همچنین نتیجه نهایی قابل توجهی پیدا نکردید که به دلیل بد بودن آنها قطع شد ، مانند نهایی نهایی بدنام منشی که دانته را توسط یک سارق به قتل رساند. 25 انتهایی که به دنبال هستند به همان خوبی یا بهتر از پایان هایی است که کاهش نهایی را ایجاد کرده است – و آنها اغلب به دلیل نگرانی های مالی جایگزین می شوند نه به موارد خلاق.

ما قول می دهیم که نگرانی های مالی هیچ تاثیری نداشته باشد ما انتخاب می کند ، با شروع با …

  • 25

    تیغه (1998)

    شخصیت خون آشام Marvel شخصیت Morbius سال آینده فیلم خود را با بازی جارد لتو با بازی در نقش Spider-Man سونی در اختیار دارد. اما Morbius تقریباً بیش از 20 سال پیش اولین صفحه بزرگ خود را آغاز کرد – چند سال قبل از اولین حضور سام رایمی مرد عنکبوتی تصویر. 1998 تیغه تقریباً با یک خلاصه مختصر Morbius که می توانست زمینه ساز عاقبت را فراهم کند به پایان رسید. تیغه در حال حاضر یکی از متون بنیادی سینمای ابرقهرمان مدرن به حساب می آید. تصور کنید که چقدر پیشگامانه به نظر می رسد اگر پایان های کلیف Marger cliffhanger و آیفون های دوم آخر یک دهه کامل را معرفی کرده بود مرد آهنین و ساموئل ال جکسون.