برخی از دارندگان سینماها امیدوارند که ما در اواخر ماه ژوئیه به جمع چند نفره برگردیم. حتی اگر این تخمین بهترین حالت صحیح باشد ، این بدان معناست که ما حداقل سه ماه دیگر بدون بلوک های مختلف درگیر هستیم – درست در آغاز فصل فیلم تابستانی ، که به طور معمول در اواخر آوریل شروع می شود و در اوایل ماه اوت باد می شود. حتی اگر تئاتر انجام دادن در اواخر تابستان امسال افتتاح شد ، بسیاری از بزرگترین فیلم هایی که از این به بعد در سینماها انتظار می رود ، قبلاً دوباره به پاییز ، فصل کریسمس یا حتی سال آینده سوق داده شده اند.

اگر در حال گذر از برداشتهای فصل فیلم های تابستانی هستید ، شما تنها نیستید (او با حیرت تایپ کرد ، در حالی که بی سر و صدا در حال نوآوری او بود انتقام جویان: جنگ بینهایت حوله ظرفشویی). هیچ چیز کاملاً شبیه یک فیلم بزرگ در یک صفحه غول پیکر با صدای عظیم و ده ها فیلم نویس هیجان زده همراه نیست – مطمئناً هیچ چیز در خانه نیست. چگونه می خواهیم آن خلاء را پر کنیم؟

مطلب پیشنهادی  زاک اسنایدر "لیگ عدالت" او را با خائنانی متفاوت روبرو می کند

پیشنهاد من در اینجا آمده است: “یک فصل جایگزین فیلم تابستانی” را در خانه ، با توصیه فیلم هدفمند برای تماشا ایجاد کنید بجای در زیر ، من لیستی از 15 بلاک چین به تعویق افتاده را از آوریل تا ژوئیه جمع آوری کرده ام و هر کدام از آنها را با فیلمی که در حال حاضر برای پخش در خانه موجود است ، جمع کردم. در نتفلیکس ، آمازون ، هولو ، کانال Criterion یا جاهای دیگر.

این گزینه ها برای ایجاد حداقل برخی از همان اندورفین همان فیلم هایی که موقتاً از دست داده ایم انتخاب شدند. بدیهی است که به اندازه یک فصل واقعی فیلم های تابستانی خوب نیست ، اما از هیچ چیز بهتر است.

گالری – 15 موردی که بیش از همه از سینما ها از دست می دهیم: