به جلو، آخرین فیلم انیمیشن Pixar ، آن را از تئاترها گرفته تا در صورت درخواست به پخش در دیزنی + در زمان ضبط. (“زمان” را باید در اینجا نسبتاً مشاهده کرد ، زیرا آن احساس می کند پسندیدن به جلو حدود 65 سال پیش در سینماها افتتاح شد حتی اگر واقعاً کمتر از یک ماه هم نباشد.)

این فیلم در تاریخ 6 مارس به نمایش در آمد ، دقیقاً همزمان با شروع همه گیر شدن کرونور ویروس ، بخار در آمریکا شروع به برداشت کرد. در حالی که به جلو این کار پیش از بسته شدن سینماها برای رعایت دستورالعمل های دوری اجتماعی ، به 104 میلیون دلار در سرتاسر جهان منجر شد ، این فیلم دورترین و دور از دسترس فیلم Pixar در تاریخ است. (مشکل دار دایناسور خوب بزرگترین افت شدید شرکت بود و بیش از سه برابر این میزان را در سینماها رقم زد.) دیزنی با تلاش برای به دست آوردن بهترین وضعیت به جلو در دو هفته پیش در VOD – و اکنون ، کمتر از یک ماه از اولین نمایش تئاتر آن ، در حال حاضر در دیزنی + موجود است.

مطلب پیشنهادی  جنگ ستارگان جان بویگا را به عنوان "قهرمان" برای اعتراض به نژادپرستی نامید

این خبر خوبی برای مشترکین است؛ این فیلم یک ماجراجویی سرگرم کننده و شیرین است در مورد یک جفت برادر (ابراز تام هلند و کریس پرات) که در تلاش خود به راه افتادند سیاه چال و اژدها-جهان الهام بخش است تا پدر فقید خود را برای یک روز دیگر به زندگی بازگرداند. بازیگران همچنین شامل جولیا لوئیس-دریفوس به عنوان مادر دوست داشتنی برادران ، و اوکتاویا اسپنسر به عنوان یک موجود خیالی که به عنوان یک مانتور شناخته می شود ، است. اگرچه به دور از بزرگترین کار پیکسار ، به جلو اگر در هر زمان دیگری از تاریخ به معنای واقعی کلمه ظاهر می شد ، غیرقابل انکار می توانست با مخاطبان بهتر باشد. بسیاری از افرادی که در خانه گیر کرده اند می خواهند از این فیلم در دیزنی + لذت ببرند ، بنابراین یک وارونه کوچک است. تریلر فیلم

لینک مستقیم به به جلو در دیزنی + همینجاست. (همچنین می توانید بررسی کامل فیلم ما را در این لینک بخوانید.) مشاهده مبارک.

گالری – هر فیلم پیکسار از بدترین به بهترین رتبه بندی: