جهان سینمایی مارول به دیزنی + می آید.

در حالی که شاهین و سرباز زمستانی به عنوان اولین سری MCU دیزنی + اعلام شد ، اخیراً مشخص شد که WandaVision، که قرار بود دومین نمایش MCU Disney + باشد ، آن را تا جریان پخش خواهد کرد. این سرویس در تریلرهای “به زودی” – و امشب در برنامه Emmy ، نمایش را تبلیغ کرد. WandaVision اولین تریلر کامل آن را برای اولین بار ارائه داد. این نوید یک سری سورئال را می دهد که دارای سطوح مختلفی از واقعیت است – و تصاویر زیادی با الهام از طنزهای کلاسیک دهه 1950 (همراه با اخیر Marvel چشم انداز سری کمیک ، که بسیار عالی است). الیزابت اولسن نقش واندا ماکسیموف را بازی می کند ، و پل بتانی نقش چشم انداز را بازی می کند ، هر دو نقش خود را از بسیاری بازی می کنند انتقام جویان فیلم های. چگونه این مربع ها با پایان می شود انتقام جویان: بازی آخر نتیجه بعدا معلوم خواهد شد.

تماشای WandaVision پیش پرده در اینجا:

مطلب پیشنهادی  شما می توانید قسمت های Vintage "Price Is Right" را به صورت 24/7 از تلویزیون پلوتو پخش کنید

در خلاصه داستان رسمی این نمایش آمده است:

“WandaVision” اولین سری از مارول استودیو است که به طور انحصاری در + Disney پخش می شود. این مجموعه ترکیبی از تلویزیون کلاسیک و جهان سینمایی مارول است که در آن واندا ماکسیموف و ویژن – دو موجود فوق العاده قدرتمند که زندگی های ایده آل خود را در حومه شهری دارند – شروع به شک می کنند که همه چیز آنطور که به نظر می رسد نیست. هنرهای کلیدی و تصاویر جدید هم اکنون در دسترس هستند.

در اینجا چند تصویر دیگر – و پوستر – برای نمایش وجود دارد:

قابل ذکر است ، در تریلر تاریخی که می توانید انتظار تماشای آن را داشته باشید ذکر نشده است WandaVision در دیزنی + ، اما پیش پرده ای که اخیراً برای این سرویس ارائه شده است ، به شدت پیشنهاد می کند که تا پایان سال 2020 آن را ببینیم. امیدواریم که چنین باشد.

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی در دیزنی +: