درام خانوادگی هیپ هاپ فاکس امپراتوری در حال دریافت یک پایان به موقع است. با توجه به Deadline ، هفته 6 قسمت 18 قسمت 18 هم اکنون به عنوان فینال فصل خدمت خواهد کرد. حتی این احتمال وجود دارد که قسمت به فینال سریال سریال تبدیل شود. در ابتدا ، فصل 6 نمایش لی دانیلز و دنی استرانگ قرار بود در طول 20 قسمت از این پرده برداری کنند ، اما این طرح به دلیل عوارض فیلمبرداری ناشی از تاج ویروس از راه دور افتاد.

هم دانیلز و هم استرانگ ابراز ناراحتی خود را از عدم توانایی فیلمبرداری قسمت آخر که در ابتدا برنامه ریزی شده بودند ، اما امیدوارند که در آینده به این سریال نتیجه نهایی بدهند. دانیلز گفت: “من دل بسته ام که نمی خواهیم فینال مورد نظر خود را شلیک کنیم – حداقل هنوز نه”. استرینگ افزود: “ما پایان سریالی را که همه دوست داشتیم داشتیم ، پایان دادیم و امیدوارم روزی بتوانیم آن را فیلمبرداری کنیم و نتیجه سریال را نتیجه گیری کنیم.”

مطلب پیشنهادی  عشق و رعد و برق هنوز قصد دارد در اوایل سال آینده شلیک کند

ترنس هوارد و ترجی پی. هنسون ، امپراتوری اولین بار در سال 2015 در فاکس آغاز به کار کرد. این نمایش متعلق به شرکت داستانی هیپ هاپ Empire Empire Entertainment است. فصل 6 قرار بود باشد امپراتوریفصل گذشته قرار بود وقایع آن سریال را به طور کامل ببندند ، از جمله رمز و راز در جریان است که تا قسمت 20 حل نمی شود. اما اکنون ، تیم خلاق باید حداقل برای هم اکنون سریال را به روشی متفاوت به پایان برساند.

امپراتوریرا فینال فصل 6 در تاریخ 21 آوریل ساعت 9:00 ET / PT روی Fox پخش می شود.

گالری – حق چاپ روباه که می تواند زندگی جدیدی را در دیزنی داشته باشد: