این یک معجزه کریسمس است ، چارلی براون.

برای اولین بار در دهه های گذشته ، این اولین سال بود که بدون پخش سالانه از بادام زمینی ویژه تلویزیون های تعطیلات ، همانطور که حق پخش برنامه ها را دوست دارد شکرگذاری چارلی براون و کریسمس چارلی براون برای سرویس پخش جریانی Apple TV + به اپل فروخته شده بود. این خبر باعث نگرانی طرفداران نمایش هایی شد که مشترک نیستند و مشتاقانه منتظر بازدید سالانه آنها با چارلی براون ، لوسی ، اسنوپی و بقیه هستند.

به نظر می رسد که طبق معمول ، شکایت در مورد کارهایی انجام می شود. آسوشیتدپرس می گوید که اپل “در برابر واکنش” خم شده است و اکنون در 22 نوامبر با چندین برنامه بدون تبلیغ با PBS همکاری می کند (شکرگذاری) و 13 دسامبر (کریسمس) به علاوه…

هر دو ویژه همچنین در طول پنج روز پنجره در Apple TV + (25 تا 27 نوامبر برای “شکرگذاری” و 11 تا 13 دسامبر برای “کریسمس”) به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. ویژه مشترکین از 18 نوامبر در دسترس خواهد بود و 4 دسامبر به ترتیب.

همه جا خبر خوبی است. کاربران Apple TV + زودرس دسترسی پیدا می کنند ، اما همه افراد می توانند بدون تبلیغات تجاری در PBS نیز آنها را تماشا کنند. برای یک بار هم که شده ، فوتبال استعاره بود نه همانطور که می رفتیم آن را لگد کنیم ، از زیر پاهایمان بیرون می آمدیم. پیو حالا فقط راهی برای بدست آوردن پیدا کنید این کدو تنبل بزرگ است ، چارلی براون قبل از هالووین بعدی در تلویزیون و همه چیز آماده هستیم.

مطلب پیشنهادی  آرنولد شوارتزنگر در سریال جاسوسی برای نتفلیکس بازی خواهد کرد

گالری – بهترین برنامه های تلویزیونی تعطیلات ، رتبه بندی شده: