ترسناک ترین فیلم ترسناک تمام دوران چیست؟ هر کس پاسخ خود را خواهد داشت ، زیرا وحشت ذهنی است. آنچه برای یک شخص ترسناک است ممکن است بازی کودک برای شخص دیگر باشد. اما به نظر می رسد با توجه به افزایش ضربان قلب بینندگان ، اکنون علم می تواند به ما بگوید که کدام فیلم های ترسناک از لحاظ فنی ترسناک ترین هستند.

مطالعه BroadbandChoices “Science of Scare” ضربان قلب 50 نفر را در طول 100 ساعت فیلم ترسناک ردیابی کرد. محققان سپس توانستند 35 فیلم ترسناک برتر از نتایج را شناسایی کنند. با کمال تعجب ، فیلم در شیار شماره یک سال 2012 است شیطانی. با بازی ایتان هاوک ، شیطانی یک نویسنده جنایت واقعی را دنبال می کند که در تصاویر پیدا شده با مجموعه ای از قتل ها روبرو می شود. افزایش 32 درصدی ضربان قلب – از 65 ضربان در دقیقه (ضربان در دقیقه) تا 86 دور در دقیقه – در بین مخاطبان وجود دارد.

پشت سر آمدن شیطانی است موذی، به دنبال مجاهدین، ارثی، و فعالیت های ماوراء الطبیعه. این لیست فقط شامل چهار فیلم است که بیش از 20 سال پیش اکران شده اند: جن گیر ، کابوسی در خیابان نارون ، هالووین، و قتل عام اره برقی تگزاس. انکار دقت آزمایش دشوار است – این فیلم ها کاملاً ترسناک هستند.

مطلب پیشنهادی  پتی جنکینز یکی از طرفداران "Justice League" جاس ودون نبود

دانیل کلیفورد ، خالق مطالعه ، امیدوار است که روند انتخاب فیلم ترسناک را در این فصل هالووین آسان کند. “با توجه به اینکه هالووین در خانه بیش از هر زمان دیگری در خانه مواجه هستیم ، مطالعه Science of Scare ما برای کمک به مردم در یافتن علمی ترین فیلم های ترسناک ساخته شده طراحی شده است تا در زمان جستجوی هزاران عنوان از طریق سرویس های جریانی مانند آمازون ، Netflix ، و لرزید ، “گفت کلیفورد.

حالا که ترسناک ترین فیلم های علمی همه زمان ها را می شناسید ، آیا آنقدر شجاع هستید که در یک ماراتن فیلم ترسناک فرو بروید؟ یا شما به آن می چسبید هابی هالووین؟ انتخاب با شماست و تنها به اختیار شماست.

گالری – بهترین فیلم های ترسناک 2010s: