جاگشماش! شاید شما در مورد شنیده اید Borat متعاقب Moviefilm، عاقبت جدید کمدی کاملاً محبوب بورات. از امروز ، فیلم در Amazon Prime جریان دارد. حتی قبل از اینکه این فیلم در دسترس باشد ، به لطف صحنه اوج گیری خود که رودی جولیانی ، شهردار سابق شهر نیویورک (و وکیل دونالد ترامپ فعلی) در مصاحبه با زنی که به اعتقاد او روزنامه نگار جوان خارجی است ، بسیار مورد توجه قرار گرفته بود. – اما در واقع بخشی از خدمه ساکا بارون کوهن است. زن با جولیانی معاشقه می کند ، که برگشت می کند. بعد از یک نوشیدنی (حداقل نوعی که در دوربین می بینیم) آنها در اتاق خواب مجموعه هتل که در آن مصاحبه فیلمبرداری شده بود ، پیچ می خورند. جولیانی به پشت روی تخت دراز کشیده و دستانش را با لباس و حتی پایین شلوار می چرخاند ، ظاهرا میکروفنش را برمی دارد. (این حداقل اظهار نظر جولیانی یک حسن تعبیر نیست).

بعد از انتشار اخبار از این سلسله اتفاقات عجیب و غریب ، جولیانی توییت کرد اینکه کل برخورد “یک جعل کامل” بود و او “پس از درآوردن تجهیزات ضبط ، در پیراهن من فرو می رفت.” در توضیح او ، Borat متعاقب Moviefilm است “تلاشی برای صریح جلوه دادن بی وقفه من از جنایت و فساد” خانواده جو بایدن.

مطلب پیشنهادی  همه چیز جدید در ماه نوامبر در Netflix

این فیلم اکنون برای هر کسی که دارای اشتراک Prime است در حال پخش است ، بنابراین می توانید آن را تماشا کرده و خود تصمیم بگیرید که در آن اتاق خواب چه اتفاقی افتاده است. در این بین ، خود کوهن نیز در شخصیت بورات به ادعاهای جولیانی پاسخ داده است. و بورات … کنار جولیانی می ایستد.

در ویدئویی که در توییتر خود منتشر کرده است ، خبرنگار بی پروا و متعصب قزاقستانی اصرار دارد که پس از مصاحبه جولیانی “برخورد بی گناه در رابطه جنسی” بین “مرد موافق” و “دختر 15 ساله” بورات است که اکنون مورد هجوم است “رسانه های خبری جعلی”. او همچنان به ساختن جناس بسیار هوشمندانه ای ادامه می دهد كه من احتمالاً نباید آن را در یك وب سایت خانوادگی مجدداً چاپ كنم – اما به هر حال كلیف فیلم زیر را تماشا كنید. چنکی

گالری – فیلم هایی که در خارج از کشور درآمد بیشتری نسبت به آمریکا دارند: