ماندالوریایی فصل اول خیلی خوب بود جنگ ستارگان-فصل دوستانه neophyte. لازم نیست چیزهای زیادی راجع به دنیای دنیا بدانید جنگ ستارگان برای لذت بردن از نمایش حتی اگر فیلم ها را ندیده اید ، می توانید داستان ماندو و دوست دختر جادوگر او یودا را دنبال کنید. این مطمئناً با طراحی بود. دیزنی با نمایش می خواست هرچه بیشتر افراد را به دیزنی + جذب کند. اگر فقط برای هاردکور قابل دسترسی بود جنگ ستارگان این مبلغ میلیون ها مشترک مورد نیاز آنها را به ارمغان نمی آورد.

اما به نظر می رسد ماندالوریایی فصل 2 بیشتر به یک شیرجه عمیق تبدیل خواهد شد جنگ ستارگان عاشقانه ما شنیده ایم که بابا فت نمایش داده می شود ، و شاید Rosario Dawson برای اولین بار شخصیتی متحرک طولانی مدت Ahsoka Tano را در اکشن زنده بازی کند. اکنون / فیلم گزارش یک انیمیشن دیگر را دارد جنگ ستارگان mainstay ظاهر خواهد شد: Bo-Katan Kryze ، از هر دو Star Wars: The Clone Wars و جنگ ستارگان: شورشیان – و او توسط کیت ساکفف بازی خواهد کرد ، که شخصیت را به صورت متحرک ابراز کرد:

Katee Sackhoff ، جانباز ستار و باتلاق جنگ ستارگان Battlestar ، در حال پیوستن به فصل Mandalorian 2. ما به طور انحصاری آموخته ایم كه ساكفوف نسخه ای از بازیهای زنده از Bo-Katan Kryze ، مبارز ماندالوریایی را كه قبلاً در سریال انیمه دیو فیلونی ابراز داشت ، بازی خواهد كرد: The Clone Wars و بعداً Star Wars Rebels. اگرچه هم پاسخ های لوکاسفیلم و هم ساکفف از اظهار نظر خودداری کردند ، اما ما این داستان را با چندین منبع تأیید کردیم. او قبل از خاتمه تولید هالیوود به دلیل همه گیری جهانی کروناویروس ، نقش خود را در ماه فوریه فیلمبرداری کرد.

این قسمت آخر مهمترین است ، زیرا این بدان معنی است ماندالوریایی اگر واقعاً می توانست از زمان پاییز سال 2020 برنامه نویسی کند ، اگر بخشی از ساخوف هنوز فیلمبرداری نشده است ، این بهترین اخبار نظری است.

مطلب پیشنهادی  یک سریال کمدی متحرک-X-Files ’در دست ساخت است

Bo-Katan برای اولین بار در فصل 4 ظاهر شد جنگ های کلون. او یک جنگجو ماندالوریایی است که در یک مقطع Darksaber را نگه داشت ، یک سلاح قدرتمند و نمادین مهم که در فینال فصل اول نمایش داده شد ماندالوریایی. اکنون این به دست ماف گیدئون شر شرور Giancarlo Esposito است – به همین دلیل استدلال می کند که داستان آن Darksaber ، و آینده ماندالوری ها ، در فصل 2 این نمایش به شدت رقم خواهد زد.

برای دیزنی + اینجا ثبت نام کنید.

گالری – هر فیلم Star Wars ، از بدترین به بهترین رتبه: