وقتی بیل موری ظاهر شد جیمی کیمل زنده!، او یک داستان خنده دار در مورد بردن پسر کوچکش برای دیدن به اشتراک گذاشت کینگ پین در تماشاخانه ها. موری در این کمدی ورزشی ظاهر شد ، و دوست داشت پسرش پدرش را روی صفحه ببیند. چه فیلم عالی پیوند پدر و پسر ، درست است؟

کمدی پر سر و صدا 1996 برادران فارلی ، وودی هارلسون را در نقش روی مونسون بازی می کند ، یک بولینگ یک بار موفق که پس از آسیب دیدگی دستش در پایان کار ، شانس خود را از دست می دهد. این آسیب به طور غیرمستقیم توسط ارنی مک کراکن رقیب حسود (موری) ایجاد شده است ، که وی را متقاعد می کند تا در شلوغی بولرهای آماتور به او بپیوندد. وقتی بولینگ ها می فهمند کلاهبرداری شده است ، انتقام دردناکی از روی می گیرند. در حالی که ارنی موری فقط در چند صحنه اصلی حضور دارد ، او شخصیت شرور واقعی فیلم است.

وقتی موری از آن صحنه ها برای فیلمبرداری کرد کینگ پین، او نتوانست درک کند که بقیه فیلم شامل مجموعه ای از موضوعات نامناسب است ، از سو abuse مصرف الکل گرفته تا خشونت خانگی. در حالی که این فیلم فقط دارای امتیاز PG-13 بود ، اما قطعاً برای کودک 10 ساله مناسب نبود.

مطلب پیشنهادی  مایکل جکسون می خواست استاد X را در "مردان ایکس" بازی کند

“من یک پسر خود را به دیدن بردم کینگ پین وقتی اکران شد و من بیشتر فیلم را ندیده بودم. من فقط صحنه هایی را که در آنها بودم دیده بودم. ”موری توضیح داد. “او 10 ساله بود و من فکر کردم این یک فیلم بولینگ است. بنابراین ، ما بیرون رفتیم [of the theater] در سکوت کامل – و ما مسیری طولانی را به سمت یک پارکینگ که دو و نیم و سه بلوک فاصله داشت طی کردیم. و سرانجام به ماشین رسیدیم و بدون هیچ حرفی ، بدون هیچ سخنرانی ای گفت: “پدر خوب بودی.” “بی دست و پا!

تبادل کامل را در زیر مشاهده کنید:

کیمل و موری همچنین در مورد نقش آینده این بازیگر در سریال Sofia Coppola صحبت کردند روی صخره ها. موری در راشیدا جونز و مارلون ویانز در فیلم A24 بازی می کند. روی صخره ها اواخر این ماه برای انتخاب سالن های سینما و Apple TV + رو به رو است

گالری – فیلم های وحشتناک برنده اسکار: