عنکبوت امسال بیرون نمیاد

در حالی که ایالات متحده اخیراً 200،000 مورد مرگ را در طی بیماری همه گیر ویروس کرونا سپری کرده و هر روز موارد رو به افزایش است ، احتمال اینکه سالن های سینما در هر سال به حالت عادی برگردند کمتر و کمتر به نظر می رسد. اصولعملکرد ضعیف باکس آفیس از اوایل سپتامبر ، استودیوهای زیادی را تحریک کرده است تا بقیه مجموعه های محبوب خود در سال 2020 را عقب برانند. امروز ، دیزنی تعداد زیادی از تغییرات را اعلام کرد که هیچ کدام بزرگتر از آنها نبود عنکبوت، که اکنون تا سال آینده به تأخیر افتاده است.

این فیلم اولین فیلم در فاز چهار جهان سینمایی مارول بود که برای اکران در تاریخ 1 مه سال 2020 برنامه ریزی شده بود. همه گیری این امر را غیرممکن کرد ، بنابراین مارول فیلم را به ماه نوامبر موکول کرد. با اوضاع فقط اندکی بهتر شده ، مارول اساساً چاره ای جز تأخیر دوباره فیلم تا 7 مه 2021 نداشت. این بدان معناست که فیلم اکنون یک سال کامل پس از برنامه ریزی اولیه در سینماها افتتاح می شود – و این در بهترین شرایط است.

مطلب پیشنهادی  بهترین فیلمهای سال 1990

مطابق با تنوع، یک دسته از فیلمهای MCU دیگر در حال بازگشت هستند:

با توجه به ماهیت بهم پیوسته جهان سینمایی مارول ، حرکت “Black Widow’s” سایر قسمت های این مجموعه ابرقهرمانی را به عقب منتقل کرد. “Eternals” ، یک ماجراجویی کمیک بوکی در مورد یک نژاد بیگانه فوق العاده قدرتمند ، در تاریخ 5 نوامبر 2021 آغاز خواهد شد. این فیلم قبلاً در تاریخ 12 فوریه سال 2021 قرار داشت. جما چان و کمیل نانجیانی.

این خبر به شما می گوید هرچه باشد مولان ساخته شده در دیزنی + به عنوان یک اجاره “حق بیمه” ، کافی نبود که مارول و دیزنی را مجاب به انتشار کنند عنکبوت به همان شیوه. فیلم های بزرگ نیاز داشتن تئاترها برای جبران سرمایه خود. که به این معنی است که ما می توانیم مدت زمان زیادی منتظر دیدن یک فیلم جدید مارول باشیم.

گالری – هر فیلم جهان سینمایی مارول ، از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: