Shazam 2 به فهرست فزاینده فیلمهایی که تاریخ تأخیر انتشار آنها به دلیل تاج ویروس وجود دارد ، به همراه سایر تلنگرهای بعدی DC می پیوندد بتمن و فلش. پس از موفقیت اول Shazam ، یک سریال در دسامبر 2019 برای آوریل 2022 تایید شد. این فیلم هنوز در روزهای ابتدایی خود است ، اما اکنون به نظر می رسد تا نوامبر بعدی اکران نمی شود.

اگرچه مایه تاسف است ، این به طور معمول در طرح بزرگ امور تغییر نمی کند. ولی شازام از آن جهت که تمام مراکز فرضیه خود را روی یک پسر جوان که به یک ابرقهرمان بزرگسال تبدیل می شود منحصر به فرد است. بیلی باستون (اشر فرشته) پس از اثبات اینكه خود را شایسته قدرتهای خود می كند ، بدن شزم (زاخاری لوی) را تجسم می كند. علاوه بر این ، خواهران و برادران او نیز در پایان فیلم اول تحول مشابهی را تجربه می کنند. ولی شازام فیلمبرداری را از ژانویه سال 2018 آغاز کرد. این بدان معناست که بیش از دو سال از آنجایی که فرشته برای اولین بار در نقش بیلی قدم گذاشت ، گذشته است – او 15 سال داشت که شروع به عکاسی اصلی کرد. این یک مشکل منحصر به فرد در جهان است شازام هنگامی که فیلمبرداری بالاخره در حال انجام است ، فرشته احتمالاً 18 سال خواهد بود تعداد زیادی بزرگ شدن در بین این دو سنین اتفاق می افتد.

مطلب پیشنهادی  رابرت داونی جونیور یک جهان سینمایی "شرلوک هولمز" را می خواهد

آی تی حق رای دادن ، هر دو ، یک معضل مشابه را تجربه کردند آی تی و IT: فصل دوم قرار بود در همان بازه زمانی نسبی اتفاق بیفتد. به دلیل بلوغ سریع بازیگران جوان این فیلم ، باید فیلمبرداری سریع دنبال می شد و حتی پس از آن نیز از اعضای ضد پیری در اعضای باشگاه بازندگان استفاده می کردند.

هیچ کس نمی داند چه موقع تولید در مقیاس بزرگ مجاز به از سرگیری خواهد بود – همه افراد می توانند صبر کنند. که در Shazam ‘در مورد ، تیم خلاق مجبور است راه حلی پیدا کند. پس از همه ، یک روز 15 ساله می شویدهازام! شما یک فرد بالغ قانونی هستید

[H/T ScreenRant]

گالری – بهترین تخم مرغ های عید پاک در فیلم های DC: