دلیل اصلی عجله برای بازگشایی تئاترها تا یک تاریخ خاص ، در صورت افتتاح عمده فیلمهای هالیوود است. اگر تنتپیش نمایش 12 آگوست ، تئاترها باید تا آن تاریخ مشتریان را بپذیرند. این نوع است: “اگر درختی در جنگل بیفتد و کسی نتواند آن را بشنود ، آیا کسی واقعاً گرفتگی آن را گرفته است؟” – وضعیت نوع.

اکنون تنت به طور نامحدود به تأخیر افتاده است و در حال حاضر بزرگترین زنجیره سینمای سینما در آمریکا ، تئاترهای AMC ، افتتاح خود را عقب انداخته است. با توجه به بیانیه به دست آمده توسط گزارشگر هالیوود، AMC اکنون multiplexes خود را از اواسط اواخر آگوست بازگشایی خواهد کرد. آنها قبلاً قرار بود بسیاری از تئاترهای خود را تا پایان ماه جاری افتتاح کنند.

در اینجا بیشتر از گفته های آنها آمده است ، که تأیید می کند که بدون فیلم های جدید ، انگیزه کمی برای AMC وجود دارد که بتواند مجدداً زودتر از موعد خطر کند:

‘این زمان بندی جدید تاریخ های منتشر شده در حال حاضر را برای خیلی از بلاک های پیش بینی شده مانند برادران وارنر منعکس می کند. ‘ این شركت در بیانیه ای گفت: تنه و مولانا دیزنی ، و همچنین تاریخ انتشار چندین فیلم جدید دیگر كه به پرده های بزرگ AMC می آیند.

در مورد این نوشتار مولان دنبال نکرده است تنت از تقویم انتشار؛ این هنوز هم برای انتشار در 21 آگوست برنامه ریزی شده است. اگر دیزنی تا آن تاریخ را نگه داشته باشد ، AMC می تواند به لحاظ تئوری به موقع برای نمایش آن باز باشد (اگرچه برادران وارنر تاریخ جدیدی را تأیید نکرده است) تنتچند خبرنگاران اظهار داشته اند كه می تواند در اواخر آگوست یا اوایل سپتامبر برتر باشد ، كه با برنامه جدید AMC هماهنگ خواهد بود.)

مطلب پیشنهادی  اندرو جک بازیگر 'جنگ ستارگان' درگذشت از COVID-19 در سن 76 سالگی

به دلایل مختلف ، این یک تصمیم هوشمندانه است. علاوه بر کمبود فیلم های جدید ، این واقعیت غیرقابل اجتناب نیز وجود دارد که در بسیاری از ایالات متحده ، وضعیت همه گیر کورو ویروس بدتر از زمانی است که سینما برای اولین بار در ماه مارس بسته شد. اگر در واقع برای همین وضعیت دقیق بستید – یا از آن بدتر! – چرا دوباره بازگشایی می کنید؟ اگر همه گیر به سرعت بهبود نیابد ، این تئاترها باید پاسخ خوبی برای این سوال پیدا کنند.

گالری – فیلم هایی با F CinemaScores: