طرفداران فیلم به طور فزاینده ای با سوالی روبرو هستند که حتی یک سال پیش غیرممکن به نظر می رسید: آیا سالن های سینما در شرف نابودی هستند؟ با پایان یافتن شیوع ویروس کرونا در آینده نزدیک ، بسیاری از سالن های نمایش در سراسر کشور هنوز بسته هستند ، استودیوها نمایش های بزرگ خود را در سال های 2021 و 2022 بیشتر و بیشتر عقب می کشند ، صنعت تئاتر با خطر بیشتری روبرو می شود. Regal Cinemas پیش از این به دلیل کمبود مشتری و نبود فیلم های جدید ، سالن های نمایش خود را در اواخر تابستان بازگشایی کرده است. اکنون بزرگترین رقیب آنها می گوید که آنها با مسائل مالی قابل توجهی نیز روبرو هستند.

CNN گزارش داد كه تئاترهای AMC اعلام كرد كه بدون نوعی وجوه جدید ممكن است تا پایان سال بی پول شود. اساساً فقط دو راه حل برای این مشکل وجود دارد:

تئاترهای AMC روز سه شنبه گفتند که منابع نقدی موجود “به دلیل” کاهش قیمت فیلم برای سه ماهه چهارم “و همچنین” عدم افزایش قابل توجه حضور از سطح فعلی “تا پایان سال 2020 یا اوایل سال 2021″ به طور کامل تخلیه خواهد شد ” ” این شرکت گفت که دو راه برای برون رفت از بحران نقدی خود دارد: یا مشتری های بیشتری به خرید بلیط نیاز دارند ، یا مجبور است راه های جدیدی برای وام گرفتن پول پیدا کند.

AMC می گوید از زمان بازگشایی در تابستان ، 2.2 میلیون مشتری بازگشته اند – 85 درصد از حضور در سال 2019 کاهش یافته است. این خوب نیست.

مطلب پیشنهادی  دنباله بزرگ در ادامه کار "ما می توانیم قهرمان باشیم"

جلوگیری از برخی تبلیغات بسیار مبتکرانه یا ایده هایی برای اجازه دادن به بازدیدکنندگان برای استفاده از سالن های نمایش خود برای مواردی غیر از فیلم (بازی های ویدئویی ، تلویزیون ، مهمانی های خصوصی) ، گزینه اول بسیار مناسب به نظر نمی رسد. این بدان معناست که AMC نیاز به وام بیشتر دارد – و شرکت در حال حاضر مقداری بدهی دارد. و اکنون ساعت در حال تیک زدن است. هر چقدر واکسن ویروس بیشتر نباشد ، مخاطبان برای بازگشت به سینما احساس امنیت نمی کنند ، این احتمال وجود دارد که وقتی صنعت پیشرفت می کند ، صنعت تئاتر برای همیشه پوسته ای از خود باشد.

گالری – آنچه بیشتر از رفتن به سینما از دست می دهیم: