در روزهای اخیر توسط موضوعات فوری دیگر از صفحات اول منتقل شده است ، اما coronavirus از بین نرفته است. هزاران نفر در سراسر کشور هنوز بیمار هستند و بسیاری از مشاغل هنوز تعطیل نیستند – از جمله بیشتر سینماهای سینما. بسیاری از زنجیره های بزرگ غرفه داران گفته اند که آنها امیدوارند که چیزی مثل تجارت عادی را در ماه ژوئیه از سر بگیرند ، وقتی قرار است دیزنی منتشر شود مولان و برادران وارنر امیدوارند کریستوفر نولان را به نمایش در بیاورند تنت اما با توجه به بسیاری از کشورها که هنوز تحت دستورات مختلف اقامت در خانه قرار دارند ، هنوز شک بسیاری در این مورد وجود دارد.

مطابق با تنوع، بزرگترین زنجیره تئاتر کشور نیز در مورد توانایی خودش در تجارت کردن شک دارد. در “پرونده های عمومی” این هفته ، تئاترهای AMC اظهار داشتند كه “… تردید اساسی در مورد توانایی ما برای ادامه به عنوان نگرانی مداوم برای یك دوره معقول وجود دارد.”

این اعلامیه در حالی صورت گرفت که این شرکت اعلام کرد بیش از 2 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2020 از دست داده است:

این تا حد زیادی مربوط به هزینه نقص 2 میلیارد دلاری مربوط به خاموش شدن کرونا ویروس است. ضرر خالص برای این سه ماهه به 224.5 میلیون دلار افزایش یافته است ، که در دوره قبل از 101.8 میلیون دلار افزایش یافته است ، در حالی که درآمد به 941.5 میلیون دلار کاهش یافته است ، از 1.2 میلیارد دلار در همان سه ماهه در سال 2019.

این شرکت اظهار داشت كه آنها اعتقاد داشتند كه بعداً تابستان امسال تئاترهای خود را بازگشایی می كنند. اما در مورد آن نیز بلاتکلیفی وجود دارد ، و آنها افزودند که “آنها قبلاً هرگز قطع کامل عملکردهای ما را تجربه نکردند ، و به عنوان یک نتیجه ، توانایی پیش بینی ما نامشخص است.” AMC در حال حاضر حدود 500 میلیون دلار بدهی جدید در طول این بحران جمع آوری کرده است. مانند آنها گفتند: تردید اساسی.

مطلب پیشنهادی  «هیچ وقت برای مرگ نیست» تاخیر در سال 2021

گالری – چیزی که ما از رفتن به سینماها بیشتر از همه دلمان برای ما تنگ شده است: