راکتمن گزارش شده است که ستاره تارون اورتون در فیلم آینده جان اس. بایرد نقش اصلی را بازی می کند تتریس قبل از شروع ترس از آمدن دوم پیکسل هامطمئن باشید – تتریس ارتباط بسیار کمی با بازی واقعی بازی ویدیویی خودش ندارد. Egerton بازی خواهد کرد هنک راجرز ، کارآفرین بازی های ویدئویی هلندی ، که در یک نبرد حقوقی با یک آژانس برنامه نویسی رایانه ای اتحاد جماهیر شوروی در مورد بازی تتریس آغوش گرفت.

همانطور که بازی اواخر دهه 1980 بازی Nintendo Game Boy به میلیون ها دلار رسید ، راجر یک پوند هم ساخته نبود. در اصل ، این فیلم در مورد تلاش راجرز برای تأمین حقوق مالکیت معنوی بازی برای خود و سازنده آن الکسی پیجیتنوف است. این بیشتر به نظر می رسد شبکه اجتماعی از آنچه انجام می دهد Sonic the Hedgehog. اخبار بازیگران Egerton پنجشنبه گذشته به طور رسمی در توییتر سقوط کرد:

مطلب پیشنهادی  تام هنکس گپپتو را در برنامه زنده دیزنی - پینوکیو بازی خواهد کرد

مطابق با ایمیل روزانه خبرنگار Baz Bamigboye خبرنگار ، تولید برنامه ریزی شده است تا در ماه سپتامبر با مجموعه کامل از اقدامات احتیاطی در محل آغاز شود. تتریس توسط Leonard Blavatnik و Matthew Vaughn تولید می شود. بقیه بازیگران هنوز اعلام نشده است.

هنگامی که با احتیاط نزدیک شد ، درامهای تاریخی در این راستا تمایل به انجام خیلی خوبی دارند. البته بعید نیست که این فیلم مستقیم باشد. آزادی های خلاقانه به احتمال زیاد برای بالا بردن سهام فقط کمی بیشتر انجام می شود. جنبه جنگ سرد به تتریس به احتمال زیاد نقش بزرگی را نیز بازی خواهد کرد. چه کسی می دانست چنین بازی ویدیویی کم حجم و کم نظیری چنین پشت پرده ای غنی داشته باشد؟

گالری – بهترین فیلمهای 2020 تاکنون: