پست زیر حاوی تباه کننده برای ماندالوریان “فصل 11 – وارث”.

در این هفته ماندالوریایی، ماندو در واقع ماندالوریایی بیشتری پیدا می کند – و نه هر ماندالوریایی قدیمی بلکه بو-کاتان کریزه ، یکی از مهمترین شخصیت های ماندالوریایی در همه جنگ ستارگان، و یک برنامه در مجموعه انیمیشن جنگ ستارگان: جنگ های کلون. اما معامله او چیست؟

در ویدئو زیر ، تاریخچه بو-کاتان و همچنین ارتباط او با تاریخ بزرگتر ماندالور را توضیح می دهیم. این ویدئو همچنین در مورد darksaber ، سلاح بسیار مهمی که در فینال فصل 1 ظاهر شد ، بحث می کند ماندالوریایی که بو-کاتان در این قسمت به دنبال آن است. همچنین خواهید دید که چگونه خود ماندو از طریق یک گروه منشعب به نام Death Watch به بو-کاتان متصل می شود ، و چگونه او Ahsoka Tano ، جدی Padawan سابق را که Bo-Katan به Mando دستور می دهد در انتهای “The Heirness” پیدا کند ، می شناسد و چه کسی تقریباً به طور قطع در یک قسمت آینده ظاهر خواهد شد ماندالوریایی

همه این موارد و موارد دیگر را در فیلم توضیح دهنده ما در زیر دریافت کنید:

مطلب پیشنهادی  Beavis & Butt-Head بازگشت ، قسمت های جدید به زودی پخش می شود

اگر آن ویدیو را در مورد بو-کاتان و ارتباط او با دوست دارید ماندالوریایی، برخی از فیلم های دیگر ما را بررسی کنید ، از جمله تخم مرغ های عید پاک ما در ماندالوریایی فصل 9 و 10 و بازخوانی ما از تاریخ ماندالور در جنگ ستارگان. به علاوه ، تعداد بیشتری کانال کانال YouTubeC ScreenCrush وجود دارد. برای گرفتن قسمت های بعدی حتماً مشترک شوید. قسمت های جدید از ماندالوریایی اولین نمایش جمعه ها در دیزنی +.

گالری – مورد علاقه ما ظهور Skywalker تخم مرغ عید پاک: