دیزنی همچنین در میان شرکت های مختلف قصد دارد تا بسیاری از کارمندان غیر اتحادیه را به کار ببندد ، با توجه به همه گیر کروناویروس ، تقویم انتشار خود را دوباره تنظیم می کند. آنها قبلاً چندین فیلم را به تعویق انداخته اند – اما اکنون بسیاری از آنها را نیز دوباره red کرده اند.

اولین و مهمترین چیز این است مولان، که قرار بود در تاریخ 27 مارس 2020 افتتاح شود. این فیلم اکنون در تاریخ 24 ژوئیه اکران می شود. این به خودی خود مانند یک حدس خوش بینانه در مورد باز شدن دوباره سینماهای سینما احساس می شود. آیا تئاترها واقعاً در سه ماه عقب رانده می شوند و کار می کنند؟ هیچ کس نمی داند. اما حداقل در حال حاضر ، کمی زود احساس می شود.

اقدامی که دیزنی با اقتباس از سواری طولانی خود که در جنگل کروز انجام می شود ، بسیار منطقی تر است. نسخه این فیلم با بازی داوین جانسون و امیلی بلانت اکنون در 30 ژوئیه 2021 افتتاح می شود. این فیلم ابتدا قرار بود در 24 ژوئیه این تابستان افتتاح شود. حالا که مولانخانه (فعلاً.)

مطلب پیشنهادی  نقد و بررسی "Borat متعاقب آن Moviefilm": بورات بیشتر؟ موفقیت بزرگ.

این حرکت همزمان با پیکربندی مجدد کامل فاز چهارم جهان سینمایی مارول از عنکبوت در پایین. دیزنی نیز مورد بعدی را به تعویق انداخت ایندیانا جونز، و آزاد خواهد شد آرتمیس فاول مستقیماً به دیزنی + به جای اینکه در سینما قرار بگیرید. از بخش بخش جستجوی آنها ، وس اندرسون است اعزام فرانسوی از این تابستان تا اکتبر به عقب رانده شده است. هر جا نگاه کنید ، فیلم ها به عقب رانده می شوند. در حال حاضر سوال بزرگ این است که کی متوقف خواهد شد؟ فعلاً به نظر نمی رسد که به چشم بخورد.

گالری – رتبه بندی بازخوانی های فعال دیزنی: