CBS All Access تاریخ انتشار اقتباس از رمان علمی تخیلی استفان کینگ را اعلام کرده است غرفه. این سریال ستاره دار سالهاست که در این آثار حضور دارد و نویسنده / کارگردان آن جوش بون در راس آن قرار دارد. اکنون ، فاش شده است غرفه این ماه دسامبر در بستر جریان پخش می شود.

غرفه پیش از این ، در یک مینی بوس که در سال 1994 منتشر شد برای صفحه نمایش اقتباس شده بود. اکنون ، در سال 2020 ، مضامین این رمان واقعی تر از گذشته می شود. پس از طاعون مرموز ، زمین را ویران می کند ، مادر 108 ساله Abigail (Whoopi Goldberg) و گروه کوچکی از بازماندگان باید انسانیت را زنده نگه دارند. بازیگران همچنین شامل جیمز مارسدن در نقش استو ردمن ، اودسا یانگ به عنوان Frannie Goldsmith و الكساندر اسكارسگورد به عنوان رندال فالگگ هستند.

مطلب پیشنهادی  عکسهای مجموعه جدید ‘Avatar 2 نمایش جیمز کامرون کارگردانی کنار استخر

قسمتهای جدید نمایش هر پنجشنبه آغاز می شود و تا فوریه 2021 اجرا می شود. و اگر فکر می کنید می دانید که این سریال به پایان می رسد زیرا کتاب را می خوانید ، دوباره فکر کنید. بنیامین کاول ، نماینده و تهیه کننده اجرایی گفت: “هیچ یک از ما نمی توانستیم تصور کنیم که شاهکار 40 ساله استفان کینگ در مورد یک بیماری همه گیر جهانی بسیار جدی باشد.” داستان حماسه ای ، از جمله کد جدیدی که استفان کینگ برای چندین دهه می خواست آن را اضافه کند. ” درست است، غرفه به روشی کاملاً جدید پایان می یابد

غرفه در تاریخ 17 دسامبر در CBS All Access آغاز شد.

گالری – بهترین پوسترهای علمی تخیلی همه زمان ها: