آخرین بار که این فیلم را دیدیم ، آن را صدا زد فونزو اکنون به آن فراخوانده شده است کاپون، که احتمالاً از آنجا که در مورد گانگستر معروف ، آل کاپون است ، معنای بیشتری پیدا می کند. به هر چه گفته شود ، کارگردان آن ، جاش ترانک ، می گوید که این فیلم “بریدگی او” از فیلم است. و در تاریخ 12 ماه مه

ترانک اولین تریلر این فیلم را در توییتر خود به اشتراک گذاشت. بله ، این تام هاردی به عنوان کاپون بزرگتر است ، که ممکن است دچار زوال عقل باشد ، که به نظر می رسد نقش نهایی تام هاردی تریلر زیر را مشاهده کنید:

کاپون اولین فیلم منتشر شده جوش ترانک از زمان فاجعه آمیز سال 2015 او خواهد بود چهار عکس فوق العاده راه اندازی مجدد در ضمن ، Trank شروع به توسعه a جنگ ستارگان فیلم spinoff ، سپس قبل از هر چیزی از آن پروژه خارج شد. او همچنین اخیراً نظر خود را مرور کرد چهار عکس فوق العاده فیلم (و نه کاملاً مثبت!) در Letterboxd. (“آیا یک #rleasethetrankcut وجود دارد؟ مهم نیست. من زاک اسنایدر نیستم.”) البته قبلاً چهار عکس فوق العاده، ترنج ساخته شده است تاريخچه، تصویری فوق العاده تاریک از نمادنگاری ابرقهرمانان. مردی که آن فیلم را ساخت ، قطعاً با استعداد بود. اگر او فیلمساز باشد که شرکت کند کاپون، قطعاً می تواند ارزش تماشای آن را داشته باشد.

مطلب پیشنهادی  J.K. سیمونز برای حضور در فیلم های آینده ‘مرد عنکبوتی’ امضا شده است

گالری – 15 موردی که برای رفتن به سینماها از دست می دهیم: