تام هنکس در اولین فیلم وسترن خود ، Paul Greengrass ، بازی می کند اخبار جهان. Universal Pictures تریلر کاملا جدیدی از این فیلم منتشر کرد که در آن نقش هنکس در نقش کاپیتان جفرسون کید را نشان می دهد. البته ، ما هنکس را به عنوان فرمانده جنگ در جنگ بهتر می شناسیم کاپیتان فیلیپس، فیلمی که توسط گرینگراس نیز کارگردانی شد. اکنون ، هنکس و گرین گراس دوباره با هم همکاری می کنند تا داستان رمان پرفروش Paulette Jiles را تعریف کنند.

پیش نمایش زیر را بررسی کنید:

این فیلم پنج سال پس از پایان جنگ داخلی اتفاق می افتد ، در حالی که جفرسون كید از هنكس به آن دشت سفر می كند و برای افرادی كه در غیر این صورت آن را نمی شنوند ، اخبار می آورد. او که یک نوع قصه گوی غیر داستانی است ، داستان هایی از رئیس جمهورها و ملکه ها ، دشمنی ها و فجایع را به اشتراک می گذارد. سبک زندگی متواضعانه او کاملاً تغییر می کند وقتی بر روی یک دختر جوان مرموز برخورد کند. این تریلر تصاویر خیره کننده و عملکرد قابل توجهی از هنکس را تحریک می کند. قطعات مساوی درام حماسی و صمیمی ، اخبار جهان به نظر می رسد ظرفیت اسکار دارد.

مطلب پیشنهادی  همه چیز در ماه آگوست به HBO Max می آید

اخبار جهان گرینگراس در بیانیه ای گفت: “این یک دنیای خطرناک است که به سختی تقسیم شده و یک سفر کشف برای کاپیتان جفرسون کایل کید (تام هنکس) و دختر ، یوهانا (هلنا زنگل) است.” “هر دو شخصیت به روش های مختلف گم شده اند و در جستجوی تعلق هستند. این همان چیزی است که به سفر قدرت عاطفی فوق العاده ای می بخشد. کید و یوهانا ضمن غلبه بر خطرات بزرگ ، ماجراهای بزرگی دارند و در نهایت ، فیلم در مورد سفر به سوی رستگاری است. “

اخبار جهان در حال حاضر قرار است در روز کریسمس در سینماها اکران شود.

گالری – بهترین پایان Cliffhanger در تاریخ فیلم: