تام هنکس در اولین فیلم وسترن خود ، Paul Greengrass ، بازی می کند اخبار جهان. Universal Pictures تریلر کاملا جدیدی از این فیلم منتشر کرد که در آن نقش هنکس در نقش کاپیتان جفرسون کید را نشان می دهد. البته ، ما هنکس را به عنوان فرمانده جنگ در جنگ بهتر می شناسیم کاپیتان فیلیپس، فیلمی که توسط گرینگراس نیز کارگردانی شد. اکنون ، هنکس و گرین گراس دوباره با هم همکاری می کنند تا داستان رمان پرفروش Paulette Jiles را تعریف کنند.

پیش نمایش زیر را بررسی کنید:

این فیلم پنج سال پس از پایان جنگ داخلی اتفاق می افتد ، در حالی که جفرسون كید از هنكس به آن دشت سفر می كند و برای افرادی كه در غیر این صورت آن را نمی شنوند ، اخبار می آورد. او که یک نوع قصه گوی غیر داستانی است ، داستان هایی از رئیس جمهورها و ملکه ها ، دشمنی ها و فجایع را به اشتراک می گذارد. سبک زندگی متواضعانه او کاملاً تغییر می کند وقتی بر روی یک دختر جوان مرموز برخورد کند. این تریلر تصاویر خیره کننده و عملکرد قابل توجهی از هنکس را تحریک می کند. قطعات مساوی درام حماسی و صمیمی ، اخبار جهان به نظر می رسد ظرفیت اسکار دارد.

مطلب پیشنهادی  دیوید فینچر یک هفته کامل را صرف فیلمبرداری یک صحنه برای "مانکن" کرد

اخبار جهان گرینگراس در بیانیه ای گفت: “این یک دنیای خطرناک است که به سختی تقسیم شده و یک سفر کشف برای کاپیتان جفرسون کایل کید (تام هنکس) و دختر ، یوهانا (هلنا زنگل) است.” “هر دو شخصیت به روش های مختلف گم شده اند و در جستجوی تعلق هستند. این همان چیزی است که به سفر قدرت عاطفی فوق العاده ای می بخشد. کید و یوهانا ضمن غلبه بر خطرات بزرگ ، ماجراهای بزرگی دارند و در نهایت ، فیلم در مورد سفر به سوی رستگاری است. “

اخبار جهان در حال حاضر قرار است در روز کریسمس در سینماها اکران شود.

گالری – بهترین پایان Cliffhanger در تاریخ فیلم: