آماده شدن برای فارست گامپ تجدید دیدار. (از نظر فنی ، الف) بازیگران دور اتحاد دوباره.)

به این دلیل است که ، در هر مهلت ، تام هنکس در حال مذاکره است تا در نسخه عملی دیزنی از ستارگان فیلمبرداری کند پینوکیوکه هم اکنون توسط کارگردان رابرت زمکیس در حال توسعه است. هنکس گپتتو را بازی می کند ، یک چوب نجیب قدیمی و دوست داشتنی که پینوکیو را ایجاد می کند و پدرش می شود.

بیشتر ، در هر مهلت:

اگرچه خودیها می گویند مذاکرات خیلی زود است ، اما می شنویم که پس از خواندن فیلمنامه ، هنکس به Zemeckis رسیده است تا به او اطلاع دهد که می خواهد فیلم را بسازد … روابط دیرینه هنکس و زمکیس وقتی به برنده شدن هر دو بر می گردد. به نظر می رسد که اسکار برای کار خود در فارست گامپ ، به احتمال زیاد به جلو می رود.

اگر این خبر مبهم به نظر برسد ، به این دلیل است که این اولین بار نیست که هنکس به این فیلم پیوست می شود. وی همچنین در نسخه قبلی این پروژه که قرار بود توسط آن کارگردانی شود ، علاقه مند به بازی Geppetto بود پدینگتون و پدینگتون 2 کارگردان پل کینگ آن نسخه از هم پاشید؛ Zemeckis پس از آن سوار هواپیما شد ، و اکنون هنکس دوباره درگیر است.

مطلب پیشنهادی  Millie Bobby Brown را در تریلر تماشا کنید برای Enfolx ‘Enola Holm

اگر این فیلم اتفاق بیفتد ، این اولین همکاری هنکس و زمکسیس از سال 2004 است اکسپرس قطبی، اولین فیلم انیمیشن با حرکت Zemeckis است. پینوکیو قرار بود به صورت زنده عمل کند و به سنت اخیر این شرکت ادامه دهد تا محبوب ترین فیلم های انیمیشن خود را با بازیگران مدرن بازسازی کند. (این خبر یک روز پس از آن منتشر شد که دیزنی جدیدترین بازسازی خود را فاش کرد ، مولان، به عنوان یک کرایه اختصاصی در سرویس پخش جریان + Disney + در دسترس خواهد بود.) با مهارت Zemeckis با جلوه های ویژه ، او به نظر می رسد پسر ایده آل برای کارگردانی این فیلم است. و هنکس ، شما می دانید ، او به نظر می رسد مانند یک بازیگر خوب و مناسب نیز هست. او در این مرحله یک زن و شوهر عکس خوب ساخته است.

گالری – فیلم ترسناک ترین کودکان و نوجوانان تا کنون ساخته شده است: