در این مرحله ، شواهد اضافی بسیار کمی لازم است تا ثابت شود که تام هنکس یک شخص خوب و دوست داشتنی است. او به هر حال این حق را تأمین می کند. او اساساً در حال حاضر فقط مال خود را به چهره ما مالیده است. متوقف نباشید خیلی خوب تام هنکس ، شما احمقانه بسیار مهربان!

این کار خیرخواه ناخوشایند این بار چیست: این در حالی است که هنکس در استرالیا از بیماری کورو ویروس رنج می برد ، پرونده وی توجه یک پسر محلی را به نام ، همه چیز ، کرونا جلب کرد. همانطور که ممکن است در این مواقع غم انگیز گمان کنید ، کورونا 8 ساله به دلیل نام خود در مدرسه مورد ضرب و شتم قرار گرفت. براساس یک گزارش خبری استرالیا ، بچه ها او را “coronavirus” می نامیدند ، و او را “غمگین و عصبانی” می کردند.

Corona نامه ای را به تام هنکس نوشت و در مورد نحوه انجام او توضیح داد ، و وضعیت او را توضیح داد و یقین داشت كه هنكس به اندازه كافی نوشت – و برای او یك هدایای ویژه ، یك ماشین تحریر پرنعمت از مجموعه ماشینهایش ارسال كرد. و نه فقط هر ماشین تحریریه هم؛ به طور طبیعی ، هنکس کورونا را به کورونا فرستاد.

مطلب پیشنهادی  "Spider-Man 3" Spider-Verse Casting شایعات تایید نشده توسط سونی

بر اساس نیویورک پستنامه هانكس به كرونا در 10 آوریل به او گفت: “نامه شما باعث شد كه همسرم و من احساس شگفت انگیزی كنم!” و خاطرنشان كرد: “شما تنها كسی هستم كه تا به حال شناختم نام كرونا را داشته باشد – مثل حلقه دور خورشید ، تاج.” درباره ماشین تحریر ، او به كرونا دستور داد كه از بزرگترها بخواهد كه چگونه كار می كند. و از آن استفاده کنید تا دوباره بنویسید. ” و او آن را با یک اشاره خوب به آن بست داستان اسباب بازی: “P.S. شما یک دوست در من دارید! “

تصور کنید اگر تام هنکس به عنوان یک بچه قلم شما بود یا خیر. سورئال در اینجا ویدئویی در مورد کرونا ، تام هنکس و ماشین تحریر جدید او وجود دارد.

گالری – فیلم هایی که شما باور نمی کنید G دارای رتبه بندی شده باشند: