تام کروز فیلم های اکشن را از بالای آسمان خراش های غول پیکر آویزان کرده است. او از هواپیما ها پرید. او هلیکوپترهای پرواز و جت های جنگی است. بنابراین سرانجام این اتفاق می افتد: تام كروز به فضای بیرونی می رود.

مدتهاست که فقط یک خط مشتی است ماموریت غیرممکن اکنون حق رای دادن این بود که تام کروز را به یک فضانورد واقعی تبدیل کنیم. Welp ، با توجه به Deadline ، کروز در حال همکاری با شرکت Space X الون مسک در فیلمی است که نه تنها در فضا قرار نمی گیرد ، بلکه در واقع در فضا شلیک می شود:

من می شنوم که تام کروز و الون ماسک Space X مشغول کار بر روی یک پروژه با ناسا هستند که اولین فیلم داستانی – یک ماجراجویی اکشن – است که در فضای بیرونی فیلمبرداری می شود. این یک مأموریت نیست: فیلم غیرممکن است و هیچ استودیویی در این مرحله در ترکیب نیست ، اما به دنبال دریافت خبرهای بیشتری باشید. اما این واقعی است ، اگرچه در مراحل اولیه لیفتوف.

این اولین بار نیست که تام کروز با پروژه ای معاشقه می کند که به او اجازه می دهد تا به فضای بیرونی واقعی برود. در حدود سال 2000 ، كروز با ساختن یک فیلم فضایی در فضا با هیچ كس دیگری خسته شد نابود کننده و آواتار کارگردان جیمز کامرون. کامرون گفت: “من در سال 2000 با روس ها قرارداد داشتم که به ایستگاه فضایی بین المللی بروم و یک فیلم مستند سه بعدی بالا را در آنجا فیلم برداری کنم.” امپراتوری “و من فکر کردم ، “مرد ، ما ، ما فقط باید یک ویژگی را ایجاد کنیم.” من گفتم ، “تام ، شما و من ، ما دو کرسی در Soyuz دریافت خواهیم کرد ، اما کسی باید ما را به عنوان مهندس آموزش دهد.” “مشکلی نیست ، من به عنوان یک مهندس آموزش خواهم داد.” ما ایده هایی برای داستان داشتیم ، اما هنوز مفهومی بود. “

مطلب پیشنهادی  'Jelly Belly' شکار گنج به سبک ویلی وونکا را اعلام می کند

در این مرحله ، کامرون در این فیلم شرکت نمی کند (او مشغول ساخت فیلم های فضایی خودش ، چهار نفر است) آواتار دنباله ها ، البته بدون اینکه وارد فضای بالایی واقعی شوند). با این حال ، تام کروز در فضای بیرونی با انجام وسایل فضایی خیلی خوب است که برای طرفداران اکشن صادق باشد. در ضمن ، دو مورد بعدی ماموریت غیرممکن فیلم ها اخیراً به دلیل همه گیر شدن کرونویروس به تأخیر افتادند. اکنون آنها در 19 نوامبر 2021 و 5 اوت 2022 در سینماها به سر می برند.

گالری – بهترین پوسترهای اکشن فیلم در تاریخ: