ظلم بر HMS Bounty یک واقعه تاریخی واقعی بود که در سال 1789 اتفاق افتاد. خدمه کشتی كاپیتان ، ویلیام بلوگ را به دست گرفتند و او را به قتل رساندند. سابقه تاریخی واقعی هرچه باشد ، این داستان بارها روی صفحه نمایش داستانی شده است ، از جمله تولیدات معروف در سال 1935 با بازی چارلز لاوتون به عنوان کاپیتان بیلی ، و 1962 جهش در فضل با مارلون براندو رهبران متجاوزان در برابر بلیگ Trevor Howard. البته تغییرات زیادی وجود دارد ، اما تقریباً در هر نسخه ، Bligh به عنوان شرور رفتار می شود. یک رهبر بیرحمانه و بیرحمانه

این باعث می شود صدای توئیت رئیس جمهور دونالد ترامپ در مورد فیلم امروز بسیار عجیب شود. ترامپ در حال مقایسه مبارزات مداوم خود با دولتمردان ایالتی در مورد اینکه چه کسی می تواند اقتصادهای ایالتی را مجدداً بازگشایی کند ، پس از تهدید بیماری همه گیر کرونا ویروس با جهش در فضل. ترامپ در توییت خود که در زیر مشاهده می کنید تماس می گیرد جهش در فضل یکی از “فیلم های مورد علاقه او” و این جنایات “هیجان انگیز و نیرومند است … به ویژه هنگامی که متجاوزان به کاپیتان خیلی احتیاج دارند.”

باز هم … ما هیچ نسخه ای را مشاهده نکرده ایم جهش در فضل (شاید او در مورد صحبت های سال 1933 صحبت می کند در Wake of Bounty با بازی ارول فلین؟) ، اما این یک مطالعه بسیار عجیب از وقایع آن است. اکثر رهبران مایل به مقایسه با دیکتاتور سادیستی نیستند که با ملوانانش چنان بیچاره رفتار می کردند که احساس می کردند چاره ای جز تصرف کشتی ندارند. اگر مقایسه می کنید ، تقریباً با هر استاندارد جهش در فضل به مبارزه فعلی بین دولتهای فدرال و ایالتی ، دولتهای ایالتی قهرمانان هستند. کدام است … ترامپ معتقد نیست؟

مطلب پیشنهادی  یک فیلم کوتاه "Frozen" جدید به دیزنی می آید + ماه آینده

این اولین باری نیست که به نظر می رسد پرزیدنت ترامپ یک فیلم کلاسیک را نادرست تفسیر می کند. ترامپ در مصاحبه ای در اوایل دهه 2000 با فیلمساز ارول موریس گفت: فیلم مورد علاقه او اورسون ولز بود. همشهری کین، و گرچه به نظر می رسید تصویری از فیلم از “انباشت” و ثروت به معنای بازنمایی مثبت نیست ، او همچنین می گوید که کین مردی را در “صعود بزرگ” با “سقوط متوسط” نشان می دهد. این کاملاً جالب نیست که اکثر افراد صحنه های پایانی فیلم را بخوانند.

اگر هیچ چیز دیگری نیست ، صدای جیر جیر امروز اثبات می کند که پرزیدنت ترامپ همچنان به یک نمایش … سینگل از فیلم های مورد علاقه خود ادامه می دهد.

گالری – شما باور نخواهید کرد که این فیلم ها با G درجه بندی شده اند: