جدیدترین تریلر برای لیگ عدالت زک اسنایدر – AKA “The Snyder Cut” (یا اگر TheSnyderCut را ترجیح می دهید) – فقط در حساب های Snyder’s Twitter و Vero شروع به کار کرد. این نسخه بسیار شبیه تریلری است که در تابستان در DC FanDome پخش شد ، با “Hallelujah” ساخته Leonard Cohen در موسیقی متن و عکس های مختلف فیلم که در فیلم ظاهر نشد لیگ عدالت برش تئاتری که اولین بار در سینماها به نمایش درآمد (و توسط جاس ویدون ، بدون دخالت اسنایدر به پایان رسید) در پاییز 2017.

بزرگترین تفاوت بین اولین تریلر و این فیلم واقعیت این است که کاملاً سیاه و سفید است. همین چند روز پیش ، اسنایدر اظهار داشت که نسخه “ایده آل” وی از فیلم سیاه و سفید ارائه شده و در IMAX نمایش داده می شود. نمایش اسنایدر کات برای اولین بار در HBO Max ، روی صفحه ای به مراتب کوچکتر از سالن نمایش IMAX ، ظاهر می شود ، اما به وضوح اسنایدر عاشق این است که این فیلم سیاه و سفید به نظر می رسد.

مطلب پیشنهادی  جزئیات کوچک شما ممکن است از دست رفته

آخرین تریلر را اینجا ببینید:

کمی اطلاعات بیشتر در مورد برش جدید لیگ عدالت:

عدالت لیگ فیلمنامه توسط Chris Terrio ، داستان توسط Chris Terrio & Zack است اسنایدر، براساس شخصیت های DC ، سوپرمن ساخته شده توسط جری سیگل و جو شوستر ساخته شده است. تهیه کنندگان فیلم چارلز روون ، دبورا هستند اسنایدر، با تهیه کنندگان اجرایی کریستوفر نولان ، اما توماس ، جیم روو ، بن افلک ، وسلی کالر ، کورتیس کانموتو و کریس تریو.

لیگ عدالت زک اسنایدر اولین بار در HBO Max در سال 2021 به نمایش در می آید.

گالری – آنچه بیشتر از رفتن به سینماها از دست می دهیم: