در صورت نشنیدن ، جانوران حیوان دارد به تلویزیون برمی گردد. سری جدید که توسط استیون اسپیلبرگ و با همکاری انیمیشن برادران وارنر و هولو تولید شده است ، شخصیت های اصلی خود را با پیچ و خم مدرن باز می گرداند. Hulu اولین تریلر پیش از نمایش این سریال در نوامبر امسال را منتشر کرده است و آن همان اندازه است که انتظار می کشید سرحال و جنون آمیز است.

در زیر آن را بررسی کنید:

Yakko ، Wakko و Dot پس از 22 سال عظیم و حتی بازگشت آنها قوانین راه اندازی مجدد بی شرمانه را بدانید. “سلام. راه اندازی مجدد نشانه عدم اصالت اساسی در هالیوود است. “یاکو شروع می کند. سپس تریلر به سه تایی که در بازار هولو تزئین شده بود بریده شد و یک چک صد میلیارد دلاری دریافت کرد. بله ، Animaniacs در شوخی هستند. پس از بازگشت به خانه محبوب خود ، برج آب برادران وارنر ، خواهر و برادرها بلافاصله به کارهایی که بهترین کار را انجام می دهند ادامه می دهند – ویران کردن استودیو و افراد حاضر در آن. ما در حال صحبت از هرج و مرج کامل هستیم.

مطلب پیشنهادی  "درخشش" گرفتن سریال تلویزیونی از ربات بد است

این کلیپ همچنین نگاهی به شخصیت های مورد علاقه طرفداران Pinky و The Brain می دهد که بعد از این همه مدت هنوز در تلاشند دنیا را تصاحب کنند. به جز اکنون ، آنها باید با خطرات امروزی دوستیابی آنلاین و اینستاگرام مقابله کنند. راب پائولسن و موریس لامارچ به ترتیب در حال تکرار مجدد نقش های پینکی و مغز هستند. پائولسن همچنین در کنار صداهای اصلی جس هارنل در نقش واکو و ترس مک نایل در نقش Dot به عنوان بزرگترین Animaniac Yakko ایفای نقش می کند.

فصل کاملاً جدید Animaniacs اولین بار در 20 نوامبر برگزار می شود ، فقط در Hulu.

گالری – بهترین مجموعه انیمیشن تمام دوران: