جنگ ستارگان مطمئناً در لحظه مناسب به تلویزیون متمرکز شده است. اگر مورد جدیدی وجود داشت جنگ ستارگان فیلم قرار است این ماه اکران شود ، ما هرگز آن را نمی بینیم. ولی ماندالوریایی یک سریال اصلی است که در + Disney پخش می شود. این بدان معناست که فصل 2 طبق برنامه درست است و یک روز قبل از هالووین به نمایش در می آید.

امشب ما یک “نگاه ویژه” جدید در فصل دوم نمایش پیدا کردیم ، که ماندالوریان پدرو پاسکال را متهم به بازگشت “کودک” (کودک یودا به دوستان خود) و دعوت از چهره های آشنا برای تحقق این امر می کند: Greef Karga ، با بازی کارل ودرز ، و کارا دون ، با بازی جینا کارانو.

جدید را تماشا کنید ماندالوریایی تریلر زیر:

عاشق ماندو هستیم و فقط در آغوش گرفتن یک کودک یودا پرسه می زنیم ، این کاری است که ما با عروسک عزیزم عزیزم یودا انجام می دهیم وقتی که هیچ کس در آن جا نیست تا ما را قضاوت کند. در خلاصه داستان رسمی این نمایش آمده است:

ماندالوریان و کودک در حالی که در دوران پر فراز و نشیب پس از فروپاشی امپراتوری کهکشانی راه خود را از طریق یک کهکشان خطرناک طی می کنند ، در برابر دشمنان و متحدان خود به راه خود ادامه می دهند. “ماندالوریان” با بازی پدرو پاسکال همراه با ستاره های مهمان جینا کارانو ، کارل ودزر و جیانکارلو اسپوزیتو بازی می کند. از کارگردانان فصل جدید می توان به Jon Favreau، Dave Filoni، Bryce Dallas Howard، Rick Famuyiwa، Carl Weathers، Peyton Reed و Robert Rodriguez اشاره کرد.

ماندالوریایی اولین پخش فصل 2 در دیزنی + در تاریخ 30 اکتبر.

مطلب پیشنهادی  ساموئل ال جکسون داستان جدید خواب را می خواند ، "در خانه بمانید"

گالری – شگفت انگیز است جنگ ستارگان هنر مفهومی: