دوتایی کلاسیک گربه و موش در حال آمدن به صفحه نمایش بزرگ در فیلم آینده برادران وارنر است تام و جری. به کارگردانی تیم استوری (چهار خارق العاده، آرایشگاه) ، این فیلم یک بروزرسانی مدرن از کارتون Hanna Barbera است که انیمیشن 2D و اکشن زنده را با هم ترکیب می کند. در تریلر جدید ، کلوئی گریس مورتز به عنوان یک استخدام اخیر در یک هتل پوسته فوقانی شهر نیویورک بازی می کند ، جایی که او وظیفه تخلیه ساختمان موش ها را قبل از یک رویداد بزرگ دارد. او تام را به کار می گیرد که هدف مادام العمر او از دستگیری جری متناسب با این کار است.

پیش نمایش زیر را بررسی کنید:

از نگاه آن ، تام و جری دارای مقدار زیادی خشونت امضای کارتون اصلی است. دیدن چنین آثاری به جای دنیای کارتون مسخره ، در شهرهای واقعی ارائه شده کمی ناراحت کننده است ، اما لحن آن همچنان خوش روی و سرگرم کننده است. این یک راجر خرگوش احساس کنید ، به خصوص در نحوه تعامل شخصیت های انسانی با شخصیت های متحرک.

مطلب پیشنهادی  چشمه آدم ویلس آدام شلسینگر در سن 52 سالگی درگذشت COVID-19

راه اندازی مجدد اقدام زنده از شخصیت های متحرک نمادین معمولاً مورد توجه قرار می گیرد. از جانب آلوین و سنجابها به کارآگاه پیکاچو به Sonic the Hedgehog، این فیلم ها پیش فرض آشنایی را با پیچ و تاب جدید ارائه می دهند. این یک شرط امن است تام و جری مورد پسند بچه ها و والدینشان قرار خواهد گرفت که کارتون های کلاسیک را به یاد می آورند.

علاوه بر مورتز ، بقیه بازیگران بشر نیز متشکل از مایکل پنا ، راب دلانی ، کن جئونگ و SNLکالین جوست. این فیلم توسط کوین کاستلو نوشته شده است (بریگزبی خرس، ژان کلود ون جانسون) و تهیه شده توسط کریس دفاریا (فیلم LEGO 2، پخش کننده آمادهه)

تام و جری در سال 2021 در سینماها اکران می شود.

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی متحرک در همه زمان ها: