نت فلیکس پیش پرده درام آینده رون هوارد را منتشر کرد Hillbilly Elegy، بر اساس خاطرات J.D. Vance به همین نام. امی آدامز و گلن کلوز در این فیلم بازی می کنند که فقط بر اساس پیش نمایش ساخته شده است و دارای ظرفیت های اصلی اسکار است. پیش پرده احساسی زیر را ببینید:

این فیلم J.D. Vance (گابریل باسو) ، دانشجوی سابق حقوق دریایی و ییل را دنبال می کند که نزدیک است به شغل رویایی خود برسد. روابط ناپایدار او با مادرش Bev (آدامز) ، زن بی ثباتی که از اعتیاد رنج می برد ، برنامه های او را تهدید می کند. J.D از خاطرات خود در مورد Mamaw (بستن) که همه او را بزرگ کرده است ، استفاده می کند تا در آب زندگی پیچیده خانوادگی خود در جنوب اوهایو حرکت کند.

از این کلیپ ، به راحتی می توان گفت که منجر های فصلی فیلم یک بازی A خود را به ارمغان آورده اند. آدامز و کلوز نوعی فریاد معتبر را به نمایش می گذارند که می تواند آنها را به عنوان مدعی بهترین بازیگر زن در جوایز اسکار معرفی کند. به علاوه ، این یک داستان به اندازه کافی ساده است که در آن بازیگران می توانند واقعاً در گوشت بازی های نقش های پویای خود کاوش کنند.

مطلب پیشنهادی  همه چیز جدید در ماه اکتبر در Netflix

Hillbilly Elegy یک خاطره شخصی قدرتمند است که دریچه ای برای سفر شخصی یک خانواده برای بقا و پیروزی ارائه می دهد ، “نتفلیکس در بیانیه رسمی نوشت. “با دنبال کردن سه نسل رنگارنگ از طریق مبارزات منحصر به فرد خود ، داستان خانوادگی J.D. به بررسی اوج و فرودهایی می پردازد که تجربه خانواده اش را تعریف می کنند.”

Hillbilly Elegy اولین بار در 24 آبان در Netflix و در سینماهای منتخب پخش می شود.

گالری – فیلمهای عالی با نامزدهای صفر اسکار: