آخرین باری که تام هنکس و کارگردان پل گرین گراس دور هم جمع شدند ، آنها همکاری کردند کاپیتان فیلیپس، بر اساس یک داستان واقعی از یک کاپیتان کشتی باری که توسط دزدان دریایی به گروگان گرفته شده است. اکنون هر زمان دیگری برای تصدیق فرصت است: آن فیلم خوب است فوق العاده دست کم گرفته ، با یکی از بهترین بازی های هنکس در کل زندگی حرفه ای خود. بنابراین خبر خوبی است که آنها همکاری جدیدی داشته اند ، این همکاری غربی است اخبار جهان

این فیلم براساس رمانی از پائولت جیلز در سال 2016 ساخته شده است و هنکس را به عنوان مردی بازی می کند که با خواندن خبر از مرز عبور می کند. او با دختری روبرو می شود که تمام زندگی خود را با بومیان آمریکایی گذرانده و تصمیم می گیرد به او کمک کند تا به خانواده اش برگردد. اولین تریلر را تماشا کنید:

در خلاصه داستان رسمی فیلم آمده است:

پنج سال پس از پایان جنگ داخلی ، کاپیتان جفرسون کایل کید (هنکس) ، یک همسر بیوه و کهنه سرباز سه جنگ ، اکنون به عنوان یک داستان سرای غیر داستانی از شهری به شهر دیگر نقل مکان می کند ، اخبار روسای جمهور و ملکه ها ، دشمنی های با شکوه را به اشتراک می گذارد ، فاجعه های ویرانگر و گیرنده ماجراهای دور از جهان. در دشت های تگزاس ، او با یوهانا (هلنا ذنگل ، سیستم کرشر) ، یک کودک 10 ساله که مردم کیووا شش سال قبل او را گرفتند و به عنوان یکی از آنها بزرگ شد ، مسیرها را طی می کند. یوهانا ، خصومت با دنیایی که هرگز تجربه نکرده است ، برخلاف میل او به عمه و عموی بیولوژیکی خود بازگردانده می شود. کید موافقت می کند کودک را در جایی که قانون می گوید او تعلق دارد ، تحویل دهد. در حالی که صدها مایل به بیابان نابخشودنی سفر می کنند ، هر دو در جستجوی مکانی که هر دو بتوانند خانه خود را صدا کنند ، با چالش های عظیم نیروهای انسانی و طبیعی روبرو خواهند شد.

اخبار جهان قرار است کریسمس امسال در سینماها افتتاح شود. اگر این اتفاق واقعاً رخ دهد ، واقعاً خبر است.

مطلب پیشنهادی  سازندگان "چیزهای عجیب و غریب" می گویند فصل 4 آخرین نخواهد بود

گالری – فیلم هایی که خیلی سریع فیلمبرداری شده اند: