یار وابسته به آدم برفی آنا و السا ستاره آخرین فیلم کوتاه دیزنی ، “روزی یک آدم برفی” است. منجمد spinoff ماجرای منشأ اولف را که قبلاً ناگفته بود ، به ما ارائه می دهد ، شروع آن با شروع کار در “بگذار بگذار”. دیزنی + تریلر جدید را به عنوان بخشی از “Frozen Fan Fest” ، یک رویداد آنلاین که همه چیز را جشن می گیرد ، به اشتراک گذاشت منجمد. کوتاه ، به کارگردانی منجمد II ترنت کوری و دن آبراهام ، دامپزشکان ، اواخر این هفته در سیستم عامل جریان دارند.

کلیپ تیزر زیر را تماشا کنید.

“روزی یک آدم برفی” به ما نشان می دهد که چگونه اولاف از یک توده برف به یک آدم برفی دوست داشتنی با بحران هویت مداوم تبدیل شده است. مطمئناً ، ما قبلاً می دانیم که السا می تواند از قدرت یخی جادویی خود برای ایجاد موجوداتی باهوش استفاده کند ، اما ما نمی دانیم همه جزئیات. ما یاد خواهیم گرفت که چگونه او بینی هویج خود را به دست آورد ، که یکی از اجزای برجسته در ظاهر کلی او است. در حالی که اولاف در جستجوی خود است ، آنا ، کریستف و اسون مشغول جستجوی السا در کوههای آرندل هستند. در نهایت ، مسیرهای آنها با هم برخورد می کنند.

مطلب پیشنهادی  "Bill & Ted Face the Music" نقد و بررسی: بازگشتی بدترین

با نگاه اول ، “روزی یک آدم برفی” می دهد شیر شاه 1½ لرزش در هر دو ، یک شخصیت جانبی دمدمی مزاج (یا شخصیت ها) روایت موجود فیلم خود را با دیدگاهی جدید بازنویسی می کند. لحن اغلب بسیار آهسته تر از مواد اصلی آن است. خوشبختانه “روزی یک آدم برفی” یک فیلم کوتاه است و بلند نیست. یک ساعت و نیم فیلم اولاف-محور باعث می شود که همه ما یخ بزنیم.

اولین بار “روزی یک آدم برفی” در دیزنی + در 23 اکتبر آغاز می شود.

گالری – بدترین ساید های دیزنی در همه زمان ها: