دیزنی در سال های اخیر فرمول پرنسس های آزمایش شده و واقعی خود را مخلوط و مدرن کرده است. منجمد عاشقانه سنتی را به داستانی در مورد پیوند خواهران تبدیل کرد. به جای یک دختر در مضیقه ، موانا یک زن جوان شجاع داشت که با رفتن به یک ماجراجویی در آن طرف دریاها مردم خود را نجات داد. قهرمان فیلم انیمیشن بعدی دیزنی ، رایا و آخرین اژدها، به نظر می رسد یک استاد هنرهای رزمی کامل است. این تریلر نشان می دهد که رایا (کلی ماری تران) در حال گشت و گذار در مقبره ای است که به سختی به دام افتاده و از ایندیانا جونز خارج شده است ، اما به جای یک تخته سنگ غول پیکر در انتها ، او پسری را پیدا می کند که ماسک دارد و باید با او مبارزه کند.

بقیه تریلر با هم ترکیب عناصر وسترن ، فانتزی و حتی کمی علمی-تخیلی دیستوپی است. قطعاً احساس می شود نوع دیگری از ویژگی های انیمیشن دیزنی است. تریلر زیر را تماشا کنید:

در خلاصه داستان رسمی فیلم آمده است:

مدت ها پیش ، در دنیای خیالی کوماندرا ، انسان ها و اژدها با هم هماهنگ زندگی می کردند. اما کی یک نیروی شیطانی زمین را تهدید کرد ، اژدها برای نجات بشریت خود را فدا کردند. اکنون ، 500 سال بعد ، همان شر برگشت و این به یک مبارز تنها ، رایا ، پیگیری می کند افسانهای آخرین اژدها برای بازگرداندن زمین شکسته و مردم تقسیم شده آن. با این حال ، در طول سفر خود ، او یاد خواهد گرفت که بیش از یک اژدها برای نجات جهان – اعتماد شما را جلب خواهد کرد و کار تیمی به عنوان خوب. از کارگردانان دون هال و کارلوس لوپز استرادا ، کارگردانان مشترک پل بریگز و جان ریپا ، تهیه کنندگان اوسنات شورور و پیتر دل وچو ، و صدای کلی ماری تران در نقش رایا و اوکوافینا در نقش آخرین اژدها سیسو ،

رایا و آخرین اژدها در سینماهای ایالات متحده در 12 مارس 2021 افتتاح می شود.

مطلب پیشنهادی  مایکل بی بی تریلر همه گیر را می خواند که در طول بیماری همه گیر شود

گالری – فیلم هایی که نباید در دیزنی تماشا کنید +: