دیزنی در سال های اخیر فرمول پرنسس های آزمایش شده و واقعی خود را مخلوط و مدرن کرده است. منجمد عاشقانه سنتی را به داستانی در مورد پیوند خواهران تبدیل کرد. به جای یک دختر در مضیقه ، موانا یک زن جوان شجاع داشت که با رفتن به یک ماجراجویی در آن طرف دریاها مردم خود را نجات داد. قهرمان فیلم انیمیشن بعدی دیزنی ، رایا و آخرین اژدها، به نظر می رسد یک استاد هنرهای رزمی کامل است. این تریلر نشان می دهد که رایا (کلی ماری تران) در حال گشت و گذار در مقبره ای است که به سختی به دام افتاده و از ایندیانا جونز خارج شده است ، اما به جای یک تخته سنگ غول پیکر در انتها ، او پسری را پیدا می کند که ماسک دارد و باید با او مبارزه کند.

بقیه تریلر با هم ترکیب عناصر وسترن ، فانتزی و حتی کمی علمی-تخیلی دیستوپی است. قطعاً احساس می شود نوع دیگری از ویژگی های انیمیشن دیزنی است. تریلر زیر را تماشا کنید:

در خلاصه داستان رسمی فیلم آمده است:

مدت ها پیش ، در دنیای خیالی کوماندرا ، انسان ها و اژدها با هم هماهنگ زندگی می کردند. اما کی یک نیروی شیطانی زمین را تهدید کرد ، اژدها برای نجات بشریت خود را فدا کردند. اکنون ، 500 سال بعد ، همان شر برگشت و این به یک مبارز تنها ، رایا ، پیگیری می کند افسانهای آخرین اژدها برای بازگرداندن زمین شکسته و مردم تقسیم شده آن. با این حال ، در طول سفر خود ، او یاد خواهد گرفت که بیش از یک اژدها برای نجات جهان – اعتماد شما را جلب خواهد کرد و کار تیمی به عنوان خوب. از کارگردانان دون هال و کارلوس لوپز استرادا ، کارگردانان مشترک پل بریگز و جان ریپا ، تهیه کنندگان اوسنات شورور و پیتر دل وچو ، و صدای کلی ماری تران در نقش رایا و اوکوافینا در نقش آخرین اژدها سیسو ،

رایا و آخرین اژدها در سینماهای ایالات متحده در 12 مارس 2021 افتتاح می شود.

مطلب پیشنهادی  چرا "جمهوری جدید جنگ ستارگان" همیشه محکوم به ناکامی بود

گالری – فیلم هایی که نباید در دیزنی تماشا کنید +: