Netflix پیش پرده پیشنهاد موسیقی آینده خود را رها کرده است ، The Prom. این فیلم از ریان مورفی کارگردان فیلم بعنوان بخشی از معاملات پر سودش با غول پخش جریانی استقبال می کند ، و کلیپ پیش نمایش تمام عناصر تولید رایان مورفی را در اختیار دارد. یک امتیاز شنیع ، مجموعه های عجیب و غریب و البته دبیرستان هایی که بازیگران بازی می کنند وجود دارد که 30 به نظر می رسد. دیگر چه انتظاری داریم؟

The Prom از موزیکالی به همین نام کاندیدای تونی اقتباس شده است ، بازیگران پر ستاره ای برای راه اندازی. مریل استریپ ، جیمز کوردن ، نیکول کیدمن و اندرو رانلز نقش یک گروه چهار نفره بازیگران بدبین را دارند که نیاز مبرم به بالابر حرفه ای دارند. آنها تصمیم می گیرند تا روی یکی از دبیرستانهای ایندیانا به نام اما نولان (جو الن پلمن) تمرکز کنند که مدرسه او حضور او را در کنار دوست دخترش آلیسا (آریانا د بوز) ممنوع کرده است. این چهار نفر سعی می کنند تا به اما به عنوان یک فعالیت مشهور کمک کنند ، اما خیلی زود خود را درگیر این مسئله می کنند.

مطلب پیشنهادی  هالوجه ، اینجا اولین "تریلر برش اسنایدر" لیگ عدالت است

تریلر زیر را ببینید:

از نگاه تریلر ، The Prom بمب زرق و برق خوش بینی است که بسیاری از ما پس از یک سال مانند 2020 به آن احتیاج داریم. مورفی گفت: “امیدوارم که راهی برای بازگشت به برخی از شرایط طبیعی باشد.” تنوع. “این سال نو است که همه ما امسال می خواهیم داشته باشیم. این جشن فیلم ها و جشن برادوی است ، و در پایان یک سال بسیار سخت می آید. من فوق العاده سپاسگزارم

The Prom در سالن های انتخابی و Netflix در 11 دسامبر افتتاح می شود.

گالری – 15 موزیکال عالی صحنه اقتباسی برای فیلمبرداری: