نت فلیکس تریلر جدیدی از درام سیاسی آینده را منتشر کرده است دادگاه شیکاگو 7، نویسندگی و کارگردانی آرون سورکین (شبکه اجتماعی، بازی مولی) این فیلم براساس اعتراضات واقعی زندگی است كه در كنوانسیون دموكرات 1968 و دادگاه هفت متهم در سال 1969 به اتهام توطئه توسط دولت فدرال متهم شد. پیش نمایش گیرنده را در زیر مشاهده کنید:

به عنوان طرفداران شبکه اجتماعی خوب بدانید ، هیچ کس نمی تواند صحنه دادگاه را به همان اندازه هیجان انگیز سورکین بسازد. از تریلر ، ما قبلاً می توانیم درک کنیم دادگاه شیکاگو 7لحنی پرانرژی و گیرا از نظر احساسی. بازیگران سنگین وزن تمام ستاره ها اوضاع را حتی بیشتر ارتقا می دهند. یحیی عبدالمتین دوم ، ساکا بارون کوهن ، جوزف گوردون-لویت و ادی ردماین در تریلر ظاهر می شوند ، بنابراین کاملاً در شخصیت حتی ممکن است در ابتدا آنها را تشخیص ندهید.

مطلب پیشنهادی  فیلمی دیزنی بدون برنامه

درام جدید دادگاه نتفلیکس در یک زمان خاص مربوط به تاریخ کشور ما ظاهر می شود. در حالی که اعتراضات به وحشیگری پلیس و بی عدالتی نژادی در سراسر کشور ادامه دارد ، یک داستان واقعی مانند این داستان بینندگان بسیاری را در پی خواهد داشت. دادگاه شیکاگو 7 داستانی را روشن خواهد کرد که بسیاری از آمریکایی ها هنوز آن را نشنیده اند.

دادگاه شیکاگو 7 در ماه سپتامبر به سینماهای منتخب می رود. اما با توجه به اینکه سالنهای سینما در حال حاضر امن ترین مکان نیستند ، نتفلیکس تصمیم گرفته است که این فیلم را در 16 اکتبر به روی پلتفرم خود عرضه کند. بنابراین در کمتر از یک ماه ، یک درام جدید آرون سورکین برای تماشای راحت خواهیم داشت خانه های ما خیلی بهتر از این نیست.

گالری – بهترین نسخه های اصلی Netflix: