کل جهان سینمایی مارول از تابستان گذشته در انتظار است مرد عنکبوتی: دور از خانه. برای دهه گذشته ، هر سال یک یا دو یا سه فیلم مارول خریداری کرده بود ، تا اینکه همه گیر ویروس کرونا انتشار صفحه نمایش بزرگ را به تعویق انداخت. عنکبوت و جاودانه ها، و همچنین آنچه در ابتدا به عنوان اولین سری مارول برای دیزنی + برنامه ریزی شده بود ، شاهین و سرباز زمستانی.

در عوض ، مرحله چهار MCU اکنون با شروع می شود WandaVision، یک سریال شش اپیزودی مارول با بازی الیزابت اولسن و پاول بتانی که در نقش های خود به عنوان اسکارلت جادوگر و چشم انداز از انتقام جویان فیلم های. یک ویژگی جدید در نمایش در هفتگی سرگرمی جزئیات جدیدی از نمایش پیش رو را نشان می دهد ، که آخرین بار شنیدیم قرار است در دیزنی + قبل از پایان سال 2020 به نمایش در آید.

همچنین مجموعه ای از تصاویر جدید از این نمایشگاه به نمایش در می آید که اگر یکی از آنها بسیار چشمگیر باشد WandaVision نشانه های خود را از Marvel Comics از گذشته می گیرد. این نشان می دهد که اولسن واندا به شکم باردار خود نگاه می کند:

در کمیک های مارول ، ویژن و واندا رابطه ای پیچیده و طولانی دارند. مدتی آنها ازدواج کردند و واندا حتی دو پسر دوقلو به دنیا آورد ، به نام های توماس و ویلیام. بعداً ، چون این کمیک هایی است که ما در مورد آنها صحبت می کنیم ، مشخص شد که این دو کودک از قدرت های واندا پیش بینی می کنند. (یا شاید آنها توسط مفیستو ایجاد شده اند؟ این چیزها خیلی پیچیده است. در هر صورت ، آنها موجوداتی تصور شده بودند و نه واقعی. در سال های پس از ناپدید شدن فرزندانش ، قدرت واندا چنان بزرگ شد که گاهی او را دیوانه می کرد ، در انتقام جویان. چند سال پیش ، او حتی Vision را کشت (برای مدتی ، او بهتر شد).

مطلب پیشنهادی  بازی رایان رینولدز بازی Deadpool's Dead Dead Reunion را دوباره بازی کنید

داستان های بعدی برخی از این موارد را ترسیم کرد ، اما اساساً احساس از دست دادن واندا نسبت به بچه های گمشده اش یک عامل تحریک کننده بزرگ برای این شخصیت شد. این تصاویر قطعاً یک خط داستانی را با همان خطوط مشابه اذیت می کنند. ممکن است در پایان این اتفاق نیفتد ، اما کاملاً در آن جهت سر تکان می دهد. WandaVision به زودی به دیزنی + می آید ، اما حتی جدید است EW داستان جلدی تاریخ دقیق را مشخص نمی کند.

گالری – هر فیلم جهان سینمایی مارول ، از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: