لوگان و شوالیه تاریکی برمی خیزد اشتراکات زیادی دارند آنها هر دو فیلم بزرگی هستند که به فرانچایز خاتمه داده اند ، از کارگردانانی که حرف آخر را در مورد شخصیتی می زنند که به تعریف حرفه آنها کمک می کند. آنها هر دو در مورد نسخه های قدیمی و بازنشسته قهرمانان متبوع خود هستند ، که در ابتدا به عنوان فرسوده ، آهسته ، پوسته ای از خود سابق شناخته می شوند ، که برای نجات کسی یا چیزی که به آنها علاقه زیادی دارند باید به بازی ابرقهرمانی برگردند.

اما حتی با همه چیزهای مشترک آنها ، لوگان و شوالیه تاریکی برمی خیزد به همین دلیل یک تفاوت بزرگ دارند لوگان به یکی از تحسین برانگیزترین فیلمهای ابرقهرمانی تاریخ تبدیل شد شوالیه تاریکی برمی خیزد پاورقی در میراث Christopher Nolan’s Batman شد. آخرین ویدیوی ScreenCrush به بررسی همه موارد مشترک این فیلم های مارول و دی سی و صحنه کلیدی است که هر فیلم را مشخص می کند. در زیر آن را تماشا کنید:

مطلب پیشنهادی  همه چیز در ماه ژوئیه به HBO Max می آید

اگر این مقایسه ویدیو را دوست داشتید لوگان و شوالیه تاریکی برمی خیزد، بیشتر فیلم های ما را در زیر بررسی کنید ، از جمله مقایسه ما با مرد عنکبوتی و مرد عنکبوتی شگفت انگیز، مقایسه ما از لیگ عدالت و انتقام جویان، و مقایسه ما با مرد آهنی 2 و کاپیتان امریکا: سرباز زمستان. (واضح است که ما واقعاً مورد مقایسه قرار گرفته ایم.) به علاوه ، تعداد بیشتری کانال کانال YouTube ScreenCrush وجود دارد. برای گرفتن قسمت های بعدی ما حتماً مشترک شوید.

گالری – تکامل هر لباس انتقام جویان ، از فیلم به فیلم: